Yasak Elma'da Bir Ayrılık Daha! Yeni Sezonda Kimse Kalmadı!

Fox Tv'nin Yasak Elma dizisinde kimse kalmadı! Dizde yeni sezon öncesi ayrılıklar durmuyor! Bir Zamanlar Çukurova'ya döndü!

Dizi Haberleri 02.08.2021 - 15:19 02.08.2021 - 15:43 Ece Sahan

Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma yeni sezonda çok farklı bir şekilde ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrolünde yer aldığı Yasak Elma dizisinde yeni sezon ayrılık sezonu olacak. Nesrin Cavadzade'nin ayrılığı ile tepki gören dizide yeni sezon öncesi ardı ardına ayrılıklar var!

Fenomen karakter Şahika karakterinin canlandıran güzel oyuncunun ayrılığı dizinin hayranları tarafından tepki ile karşılanırken dizide ardı ardına ayrılık haberleri gelmeye devam ediyor.

Diziden Nesrin Cavadzade'nin ardından dizinin Kaya'sı Barış Kılıç, Zehra'sı Şafak Pakdemir, Hasan Ali Başkan'ı Erdal Özyağcılar ve Gülenay Kalkan diziye veda etti.

YENİ OYUNCU GELİYOR!

Yasak Elma dizisine çıkan oyuncuların yerine Baraj dizisinin güzel yıldızı Biran Damla Yılmaz giriyor. Biran Damla Yılmaz diziye yan yalıya babası ve sevgilisi ile taşınan bir karkateri canlandıracak.

BİR AYRILIK DAHA!

Yasak Elma dizinin 5. sezonu öncesi önemli bir değişiklik daha yaşandı. Dizinin yönetmeni Murat Öztürk diziden ayrıldı. Murat Öztürk bu sezonun en başarılı reytingleri alan yaz dizisi "Aşk, Mantık, İntikam"ın yönetmen koltuğunda oturmaya devam edecek.

Yasak Elma dizisinin yeni yönetmeni ise Yasak Elma'ya yeni katılan oyuncu Biran Damla Yılmaz'ın başrolünde yer aldığı Baraj dizisnin yönetmeni Ece Erdek Koçoğlu olacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@