Yasak Elma'da Bomba Ayrılık Açıklandı! Veda Mesajını Yayınladı Dizinin Fanları Şoke Oldu!

Yasak Elma'da bomba ayrılık haberi açıklandı! Dizinin başrolü sosyal medya hesabında ayrılacağını duyurdu fanlar isyan etti! Yaprak dökümü sürüyor!

Dizi Haberleri 29.05.2021 - 19:27 29.05.2021 - 19:28 Ece Sahan

Yasak Elma'da şok ayrılık! Yasak Elma'da gelecek sezon yine sürpriz ayrılıklarla başlayacak!

Yasak Elma hayranlarına kara haber var. Yasak Elma fanları bu ayrılık haberi karşısında iyice öfkelenecek! Nesrin Cavadazade'nin ardından diziden bir bomba ayrılık daha! Ünlü oyuncu diziden ayrılacağını sosyal medya hesabından duyurdu!

Yasak Elma dizisi bu sezon ortasında önemli ayrılıklar yaşamıştı. Diziden bir anda Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan gönderilmişti. Daha sonra ise Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç diziye geri dönerek büyük sürpriz yapmıştı!

Dizi tam rayına oturdu derken dizinin en fenomen karakteri Şahika'ya hayat veren Nesrin Cavadzade diziden ani bir ölümle ayrılmıştı. Nesrin Cavadzade'nin eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile tartıştığı, sinirlenerek seti terk ettiği nedeniule yapımcı tarafından diziden gönderildiği öğrenilmişti. Dizinin hayranları ise bu ayrılığa büyük tepki göstermişti. Dizinin yeni sezonda ayrıca Zehra karakterine hayat veren Şafak Pakdemir'in de ayrılacağı açıklanmıştı. Ancak bu ayrılıklara tepki sürerken, bomba bir ayrılık haberi daha açıklandı! 

AYRILDIĞINI AÇIKLADI!

Yasak Elma'da EnKay'cılara kötü haber geldi! Yasak Elma'da Ender ve Kaya çiftinin büyük bir hayran kitlesi bulunuyordu. Öyle ki yapımcı bile gelen yorumlar sonrası Barış Kılıç'ı diziye yeniden dahil etmişti. EnKay'cılar tam Ender ve Kaya kavuştu derken kötü haberle karşılaştı. 

Şevval Sam ve Barış Kılıç'ın canlandırıdğı Ender ve Kaya aşkı yine yolda kalacak! Barış Kılıç diziden ayrıldığını ve yeni sezonda yani Yasak Elma'nın 5. sezonunda olmayacağını duyurdu. 

Yasak Elma'da 5. sezon şimdilik Şahika'sız ve Kaya'sız olarak ilerleyecek gibi duruyor. Ancak yeni sezon başlayana kadar diziden daha hangi oyuncular ayrılacak ve yaprak dökümü sürecek mi merak ediliyor! 

Barış Kılıç Twitter hesabından "Keşke hiç ayrılmasaydık en baştan ama bazı şeyler elimizde olmuyor." diyerek ayrılığını duyurdu. 

İşte Barış Kılıç'ın veda açıklaması;

"Keşke hiç ayrılmasaydık en baştan ama bazı şeyler elimizde olmuyor. Sonunun böyle olacağını ben de bilemedim üzgünüm. Çok istediniz, çok sevdiniz döndüm.Sevginizi karşılıksız bırakmak istemedim ne pahasına olursa olsun. Şimdi ayrılık vakti. Emeği geçen herkese sonsuz minnettarım. 

Merakınızı anlıyorum. Üzülmeyin lütfen ben sizden daha çok üzülüyorum bu duruma. Her güzel şeyin bir sonu var. Bana verdiğiniz bu desteği hiçbir zaman unutmayacağım. Her son bir başlangıç."

YENİ DİZİDE YER ALACAK!

Yasak Elma'dan ayrılacağı kesinleşen Barış Kılıç'ın yeni adresi belli oldu! Yasak Elma dizisinde Zehra karakterine hayat veren Şafak Pakdemir ile Barış Kılıç'ın adresi aynı oldu!,

Barış Kılıç ve Şafak Pakdemir, Metresler adlı uyarlama dizide yer alacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@