Yasak Elma'da bugün Kim Ölecek! Başrol Diziden Ayrıldı! 1 Ölü 1 Yaralı 1 Bebek Geliyor!

Fox'un Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma'da sezon sonu belli oldu! Dizide 1 ölü 1 yararlı bir de bebek geliyor!

Dizi Haberleri 03.05.2021 - 02:00 04.05.2021 - 04:19 İlan35

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavdazade'nin yer aldığı Yasak Elma'da yeni sezon öğrenildi. Dizinin sezona veda bölümünde adeta olaylar olaylar var! 

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma sezon sonu bölümü oldukça hareketli geçecek! Yasak Elma'da bir oyuncu aryılırken bir de bebek geliyor! Yasak Elma yeni sezona çok farklı sürprizlerde gelecek.

BOMBA BİR SEZON FİNALİ BÖLÜMÜ GELİYOR

Fenomen dizi Yasak Elma'da sezon finali bölümünde büyük entrtikalar yaşanacak. Dizi sezon sonu bölümünde bir ölü bir yaralı ve bir de bebekle veda edecek. Peki Yasak Elma'ya hangi oyuncu veda ediyor? Yasak Elma dizisinin final bölümünde yaşanacaklar sızdırıldı! Görünüşe göre sezon finali yine seyircilerin ağızlarını açık bırakacak bir senaryo ile ekranlara veda edecek.

Yasak Elma dizisinin önce final yapacağı söylenmiş ardından da Şevval Sam'ın diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Ancak dizi yeni sezonda da devam edecek. Hatta sezon finali bölümünde yaşanacaklar öyle böyle olaylar değil!

Şevval Sam'ın diziden ayrılacağı haberleri henüz netlik kazanmadı. Dizinin fenomen karkateri olan Ender'siz bir Yasak Elma zaten düşünülemiyordu. Ancak diziden bir kişinin sezon finali bölümünde ölerek veda edeceği öğrenildi.

KİM ÖLECEK?

Yasak Elma'dan gelen haberlere göre dizinin sezon finalinde bir ölü bir yaralı bir de bebek göreceğiz. Peki bunlar kim olacak? Sosyal medya ölen kişi Ender, Şahika, Asuman ya da Cansu olabileceği tartışılırken Şahika ve Ender'in diziden ayrılması durumunda dizinin nasıl devam edebileceği merak konusu. Yani Şahika, Ender ve Yıldız'sız bir Yasak Elma'nın fragmanı dahi düşülünemiyor.

Peki o zaman kim ölecek?

Cansu karakterinin ölebileceği şimdilik en yakın isim olarak görülürken seyirciyi ters köşe yapmayı seven Yasak Elma'da her an başrol karakterlerinden biri de diziye veda edebilir. Gülenay Kalkan diziye henüz girmişken Feride Hanım'ın da veda edebileceği konuşulduğunda de değinelim. 

Ancak kulislerde konuşulanlara göre yeni sezonda diziden sadece 1 değil bir kaç kişinin ayrılabileceği iddialarına ulaştık. İddialar netlik kazandığı takdirde bu kişilerin kimler olaağını sizlerle payalşacağız. 

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@