Biran Damla Yılmaz’a gelen Amerikan dizisi Dr. Death teklifi Yasak Elma severleri heyecanlandırdı. Dr. Death konusu nedir? Oyuncuları kimler? Biran Damla Yılmaz Yasak Elma'dan ayrılacak mı? Ne Zaman ayrılıyor? soruları aranmaya başladı.

Ekranların 6 sezondur vazgeçilmez fenomeni olan Yasak Elma dizisi ile yıldızı parlayan oyuncu Biran Damla Yılmaz Amerika'nın da dikkatini çekti ve dünyaca ünlü Dr. Death dizisinden teklif geldi.

Son olarak Prestij Meselesi filmiyle de gözlerin çevrildiği ünlü oyuncu Biran Damla Yılmaz'ın teklif aldığı Dr. Death dizisi ayrıca gündem olurken, Yılmaz'ın vereceği karar da heyean uyandırdı.

Death konusu nedir? Oyuncuları kimler? Biran Damla Yılmaz Yasak Elma'dan ayrılacak mı? Ne Zaman ayrılıyor?

Dr. Death (TV Series 2021) - IMDb

Oyuncu kadrosunda başta Joshua Jackson gibi bir star olmak üzere  Christian Slater, Alec Baldwin, Dominic Burgess  Jamie Dornan gibi dünyaca ünlü isimlerin yer aldığı Amerikan suç dizisi Dr. Death dizisinin ikinci sezonunda yer alması için Biran Damla Yılmaz'ın kapısını çaldı.

Aralık’ta başlayacak çekimler için Amerika’ya davet edilen oyuncunun şimdi kuvvetle muhtemel "evet" kararı sonrası Yasak Elma'dan ayrılacağı da konuşulmaya başlandı.

Yürek Çıkmazı Dizisine Mehmet Aslantuğ Bombası! Ali Fuat Kimdir? Yürek Çıkmazı Dizisine Mehmet Aslantuğ Bombası! Ali Fuat Kimdir?