Yasak Elma'da Final Sürprizi! Eda Ece Tüm Finali Anlattı İşte Yaşanacaklar

FOX TV ekranlarının ilgiyle takip edilen Yasak Elma dizisi final çekimlerine hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi baharın gelişini kutladığımız Hıdırellez gününü yaşadık.

Dizi Haberleri 06.05.2021 - 23:27 06.05.2021 - 23:28 Berkay Keskin

FOX TV ekranlarının ilgiyle takip edilen Yasak Elma dizisi final çekimlerine hazırlanıyor. Bildiğiniz gibi baharın gelişini kutladığımız Hıdırellez gününü yaşadık. 17 günlük tam kapanma sebebiyle pek çok kişi Hıdırellez'i evinde kutlarken; Yasak Elma dizisinin sezon finali çekimlerinde story paylaşan Eda Ece, Hıdırellez planlarını Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ve Melisa Doğu'yla beraber anlattı. Detaylar haberimizde sizlerle...

Yasak Elma dizisinde flaş sezon finali! Yasak Elma'da adım adım sezon finaline gidiliyor. Gelecek sezonda da Fox TV ekranlarında devam etmesi beklenen Yasak Elma dizisinin bu sezonki finalinde büyük sürprizler yaşanacak, adeta bombalar patlayacak! Şahika'nın ölümü herkesi şaşırtırken, bundan en çok etkilenen kişi ise Kaya olur. Kaya'ya destek olmak için bütün geçmiş hesaplaşmalarını bırakan Ender, ona destek olmak ister. Hasan Ali ise Şahika'nın ölümünü hisseleri almak için bir fırsat olarak görür ve harekete geçer. Ender ve Yıldız'ın birlikte hareket etme zamanı gelmiştir. Yasak Elma'nın bu sezonki finalinde neler olacak? Finalde kim ölecek? Yıldız'ı bekleyen tehlike ne? Yasak Elma sezon finalinin tüm detayları bizzat Eda ece ve arkadaşları tarafından açıklandı! Yasak Elma final sürprizinin tüm detayları haberimizin devamında sizlerle...

Yasak Elma'da Sezon Finali Sürprizleri

Fox'un ilgiyle takip edilen dizilerinden Yasak Elma yavaş yavaş sezon finaline doğru gidiyor. 4 sezondur ekranlara gelmeye devam eden Yasak Elma dizisinden bu sezon da pek çok kişi ayrıldı. Fakat ayrılan kişiler hakkında çıkan olaylar ve sansasyonlar bitmek bilmedi. Bir an olsun aksiyon ve entrikanın bitmediği Yasak Elma dizisinin senaristleri izleyicileri şaşırtmayı da oldukça seviyor.

Örneğin geçen haftalarda Eda Ece'nin hayat verdiği Yıldız Argun'un rüya gördüğü bölüm seyircileri şaşırttı. Fakat Yasak Elma'nın asıl sansasyonu dizide kötü kadın olarak bilinen Şahika'ya hayat veren Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılacağı yönünde olan iddiaydı. Sezon başından itibaren Yasak Elma'dan ayrılacağı söylenen Nesrin Cavadzade bu kez gerçekten de diziden ayrılmaya karar verdi! Fakat güzel oyuncunun ayrılık iddiaları magazin gündemini uzun bir süre işgal etti.

Sette Hıdırellez Planları

İddialara göre dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt, Eda Ece ile olan sohbeti sebebiyle çekimler uzamış. Bu duruma bir hayli sinirlenen Nesrin Cavadzade ise Neslihan Yeşilyurt ile tartışmış ve seti terk etmiş. Bu durumu yapımcı öğrendiğinde Nesrin Cavadzade'nin diziden ayrılmasına karar verilmiş ve Şahika karakterine hızlı bir şekilde ölüm sahnesi yazılmış. Fakat iddaların içerisinde bulunan Eda Ece geçen günlerde İnstagram adresi üzerinden bir açıklama yaparak böyle bir durumun olmadığını ve yaşanan olaylarla bir bağlantısı olmadığını dile getirdi.

Bugün ise hem Yasak Elma setinin sezon finali için son gün hem de Hıdrallez günü. Yasak Elma senaristleri yine şaşırtıcı bir hamle yapacakla mı yoksa Nesrin Cavadzade gerçekten diziden ayrılıyor mu sorusu henüz yanıt bulamıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@