Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'da yangın şoku! Yasak Elma dizisinin son bölümünde yangın çıktı. Yıldız ve Çağatay ölecek mi? Yangından kim kurtulacak? Yasak Elma son bölümü izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu! Survivor Bu Sözlerle Sallandı: "Benim babam değil" Şampiyon İsim Ogeday Sözleri Olay Oldu!
Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma'da yangın şoku! Yasak Elma dizisinin son bölümünde yangın çıktı. Yıldız ve Çağatay ölecek mi? Yangından kim kurtulacak? Yasak Elma son bölümü izleyenlerin ağzını açık bıraktı.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Nesrin Cavadzade'nin yer aldığı Yasak Elma dizisinde ayrılık mı yaşanacak? Koronavirüs olan Eda Ece diziye böyle mi veda edecek? Sürprizler ardı ardına gelecek.

Yasak Elma son yayınlanan bölümde Cansu'nun intikamı çok ağır oldu. Tüm oyunları ortaya çıkan Cansu intikam planını çok bekletmeden hareket soktu. Şahika ve Hasan Ali'nin Yıldız ve Çağatay'ı barıştırma planı ölümle mi sonuçlanacak?

Yıldız ve Çağatay'ı barıştırmak için evde tek bırakan Şahika ve Hasan Ali Bey, Cansu faktörünü unutunca olanlar oldu. Cansu eve girip evi ateşe verdi. Şahika'nın Yıldız ve Çağatay barışsın diye kapıyı kitlemesi durumu iyice zorlaştırdı. Çağatay ve Yıldız odadan çıkamadı.

Yasak Elma bu sezon en bomba bölümlerden birinde daha imza attı. Yasak Elma'da yangın heyecanı şok  yarattı. Çağatay ve Yıldız yangından  sağ çıkabilecek mi?

DİZİDEN AYRILIYOR!Eda Ece geçtiğimiz haftalarda koronavirüs olmuş ve setten uzak kalmıştı. Eda Ece'nin diziden ayrılacağı iddia edilmişti. O iddialar doğru mu çıkacak? Eda Ece diziden çıkacak mı? Yasak Elma'da yangından kim kurtulacak kim ölecek?

Gelecek hafta Yasak Elma bölümü şimdiden heyecanla bekleniyor. Diziden kimin çıkıp çıkmayacağı merak edilirken, Cansu karakterine hayat veren Nilperi Şahinkaya'nın dizideki durumu için ok detay öğrenildi

DİZİYE BEHLÜL DAHİL OLDUYasak Elma'da bir diğer önemli olay ise Hasan Ali'nin yakın dostunun oğlu Ömer'in diziye dahil olması oldu. İlerleyen bölümlerde Ömer ile Şahika arasında Aşkı Memnu olaylarını izlenimi şimdiden verildi. Şahika'dan ilk görüşte etkilenen Ömer gelecek bölümleri tahmin ettirirken, Şahika'nın kocişkosu Hasan Ali'yi aldatıp aldatmayacağı merak konusu oldu.

Şok eden tanıtım!CANSU VE ÇAĞATAY EVLENİYOR!

Yasak Elma'da gelecek bölüm 5 yıl sonrası olarak gelecek. Gelen bilgilere göre Yıldız yangın sonrası 5 yıl komada kalacak uyandığında ise Çağatay ve Cansu'nun evlenmiş olduğunu hatta oğlu Halitcan'ın Cansu'ya anne dediğini görecek. Bu olaylar nasıl bir senaryo ile yaşanacak bilinmiyor ama seyirci şimdiden bu kadar saçmalık olamaz yorumlarında bulundu.

Gelen yorumlara göre bunun bir rüya olabileceği Yıldız'ın komada kabus göreceği de söyleniyordu. Ancak doğru olan yıldız yangın sonrası 5 yıl komada kalarak Cansu ve Çağatay devam etmesi olarak yorumlandı.