FOX TV ekranlarında Yasak Elma dizisinde yaprak dökümü sürüyor. Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan sonrası Yasak Elma dizisinden hiç beklenmedik bir ayrılık daha yaşandı.

PTT Duyurdu! Emekli maaşı alanlara 60 Bin TL ödeme PTT Duyurdu! Emekli maaşı alanlara 60 Bin TL ödeme
FOX TV ekranlarında Yasak Elma dizisinde yaprak dökümü sürüyor. Talat Bulut, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan sonrası Yasak Elma dizisinden hiç beklenmedik bir ayrılık daha yaşandı. Yasak Elma dizisinin Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziye veda etti. Ancak Serenay Sarıkaya Yasak Elma dizisiyle sözleşme imzaladığı açıklandı.

Televizyonda yaprak dökümü!

Yasak Elma dizisinden beklenmedik ayrılıklar bitmiyor. Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade sevilen diziden ayrıldı. Yasak Elma beklenmedik bir ayrılık daha yaşandı. Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç sevilen diziye veda ettikleri daha önce açıklanmıştı. Berk Oktay'ın gelmesinin ardından yeni bir transfer daha duyuruldu. Serenay Sarıkaya Yasak Elma'ya katıldı.

Yasak Elma Serenay Sarıkaya katıldı!

En son Cem Yılmaz'la aşk yaşayan ve Bergen filmi için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Serenay Sarıkaya setlere dönüyor. Daha önce yeni bir tiyatro gösterisi yapan Serenay Sarıkaya pandemi nedeniyle ara verdiği gösterisi nedeniyle dizilere dönme kararı aldı. Yeni senaryo da Serenay Sarıkaya bambaşka bir rolde yer alacağı açıklandı.

Gökhan alkan gidince Nesrin Cavadzade'de gitti!

Yasak Elma dizisinden sevgilisi Gökhan Alkan'ın ayrılması ardından Nesrin Cavadzade kararını verdi. Nesrin Cavadzade, sevgilisi Gökhan Alkan'ın diziden ayrılmasının ardından kendisi yapıma belirterek ayrılık kararı aldığı ve yapımcının önce Serenay'ı ikna edelim ondan sonra git demesi ardından Serenay Sarıkaya ikna edildi ve Nesrin Cavadzade gitmesi kesinleşti.

Nesrin Cavadzade 90. bölümde ayrılıyor!

Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisi çekimleri tamamlandı. Sevilen oyuncu dizinin en kritik rolü Şahika karakterini canlandırıyordu. Nesrin Cavadzade Yasak Elma'nın 21 Aralık 2020 pazartesi akşamı yayınlanacağı 90. bölümde ölerek diziden ayrılacak.

Serenay Sarıkaya 92. bölümde yer alacak!

Serenay Sarıkaya Ocak ayında ara verecek Yasak Elma dizisinin Şubat ayında yayınlanması planlanan 92. bölümde ekranlara gelecek. Televizyona Ocak ayı arasında katılacak Serenay Sarıkaya sezon sonuna kadar dizide yer alacak. Reytinglere göre yeni sezonda yer alıp almayacağı ortaya çıkacak.