Yasak Elma'da Sürprizler! Şahika Dönüyor! Eda Ece ve Nesrin Cavadzade Tatile Çıktı!

Yasak Elma setinde ki kavgada yeni gelişmeler! Nesrin Cavadzade ve Eda Ece beraber tatile çıktı! Şahika yeni sezonda geri dönüyor!

Dizi Haberleri 27.05.2021 - 11:24 27.05.2021 - 11:26 Ece Sahan

Şahika, Yıldız, Ender, Zehra, Hasan Ali, Caner, Emir gibi fenomen karakterlerin yer aldığı ekranların eğlenceli dizisi Yasak Elma'da sezon öncesi yeni gelişmeler yaşanıyor. Sezon arasına giren Yasak Elma'da kavgalı olduğu söylenen Eda Ece ve Nesrin Cavadzade birtlikte tatile çıktı!

Fox Tv'nin Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Yasak Elma'da bu sezon bol ayrılıkların yaşandığı bir sezon oldu. Dizide önce Halit karkaterini canlandıran Talat Bulut, Kerim karkaterini canlandıran Gökhan Alkan ve Kaya karakterini canlandıran Barış Kılıç sezon ortasında ayrılmış ve seyirci şaşırmıştı.

Giden oyuncuların yerine Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan diziye dahil edilmiş ve çok sevilmişti. Ancak dizinin sezon finali öncesi bomba bir ayrılık yaşandı. Ani bir kararka dizinin en fenomen karkteri olan Şahika karakterine hayat veren oyuncu Nesrin Cavadzade diziden ayrıldı!

BERABER TATİLE GİTTİ!

Nesrin Cavadzade'nin bu ayrılığının nedeni olarak eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt'un sete gelmesi ve yakın dostu Eda Ece ile sohbete dalması ve çekimlerin aksaması üzerine Cavadzade'nin sinirlendiği ve seti terk ettiği iddia edilmişti. Gelen tepkiler üzerine Eda Ece "Nesrin ile aramızda hiç bir sorun yok. Lütfen komik olmayın" yazarak iddaiların kendisi ile ilgili olmadığını açıklamıştı.

"O OYUNCU" İMASI

Neslihan Yeşilyurt'ta kendisine helen tepkiler üzerine bir açıklama yayınlamış ve olayın kendisi ile ilgili olduğu değil, Nesrin Cavadzade'de 'o oyuncu' diyerek Cavadzade'yi ilginç bir soğuklukla işaret ederek "seti kimseye haber vermeden terk etmesi ve ulaşılmaması üzerine yapımcı ile kavga etmiştir" diyerek anlatmıştı.

Yasak Elma kavgasında yeni bir gelişme daha yaşandı! Nesrin Cavadzade kavgalı olduğu söylenen Eda Ece ve diğer Yasak Elma ekibiyle tatile çıktı. Gülenay Kalkan ve Eda Ece ile tatilden fotoğrafları paylaşılan Cavadzade için Şahika ölmedi, Yasak Elma'ya geri mi dönüyor? diye soru akıllara takıldı.

Barış Kılıç'ın diziye geri dönmesi sonrası Nesrin Cavadzade'nin de seyirciyi ters köşe yaptırarak diziye geri dönebileceği konuşuluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@