Yasak Elma'da Üst Üste Ayrılık! Yasak Elma'nın 2 Başrolü Yeni Diziye Başlıyor!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma'da yaprak dökümü sürüyor. Hayranlar bu ayrılığa çok sinirlenecek. Dizinin miladı dolduğunu düşünen 2 önemli isim ayrılık kararı aldı!

Dizi Haberleri 24.05.2021 - 12:36 24.05.2021 - 12:37 Ece Sahan

Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrolünde yer aldığı Yasak Elma'da sona gelindi! Oyuncular tek terk gemiyi terk ediyor.  Yasak Elma'da Şahika'nın aryılığı henüz sindirilememişken bomba bir ayrılık daha yaşanacak.

Nesrin Cavadzade'nin canlandırdığı Şahika karakterinin diziden ayrılması ile büyük bir kan kaybeden Yasak Elma'da yeni sezonda beklenmedik ayrılıklar devam ediyor. Son ayrılıklar sonrası dizinin yeni sezonu için final sezonu kaçınılmaz yorumları yapıldı. 

Nesrin Cavadzade'nin eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile kavga ettiği ve bu nedenle yapımcı tarafından diziden gönderildiği haberleri dizinin hayranlarını iyice çileden çıkartmıştı. Şahika gibi fenomen bir karakterin diziden çıkarılmasına hala öfkeler dinmemişken sevilen ismin de diziden ayrılacak olması ortalığı yangın yerine çevirecek.

ŞAHİKA'DAN SONRA BİR YIKIM DAHA!

Bu sezon ortasında Talat Bulut, Gökhan Alkan ve Barış Kılıç'ın diziden ani bir şekilde çıkarılması ile şok etkisi yaratan ancak Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan'ın gelişi ve Şahika'ya ağırlık verilmesi ile yine kendisine hayran bırak Yasak Elma'da yeni sezon öncesi son yaşanan ayrılıklar ise pek parlak değil.

Nesrin Cavadzade'nin ani ayrılığı sonrası büyük tepki ile karşılaşan dizinin hayranlarına kötü bir haber daha geldi. Yeni sezonunda dizinin Zehra'sının da diziye veda ettiği öğrenilmişti. Şafak Pakdemir ile birlikte bir bomba isim daha ayrılıyor!

Yasak Elma'da yeni sezon öncesi önce Şafak Pakdemir ardından da bomba bir isim daha ayrılığın haberi öğrenildi. 

Pek çok karakterin girip çıktığı Yasak Elma'da son sezonda yaşanan fenomen ve sevilen karakterlerin diziden ayrılması ise beklenmedik tepkilere neden olmuştu. İşte onlara bir yenisi daha yeniden eklendi. 

GELMESİ İLE GİTMESİ BİR OLDU

Yasak Elma dizisinin Kaya'sı son bölümlerde diziye yeniden dahil olarak fanlarını büyük sevince boğmuştu. Ancak görünen o ki ENKAY fanları öfke patlaması yaşaaycak. 

Çünkü Barış Kılıç yeni diziye başlıyor! MedYapım yien Fox Tv'de yayınlayacağı bir uyarlama diziye daha hazırlanıyor. Metresler adlı dizinin yayın haklarını satın alan dizide Yasak Elma'nın 2 önemli oyuncusu kadroya katıldı.

Yasak Elma'nın Zehra'sı Şafak Pakdemir ve dizinin Kaya'sı Barış Kılıç, yeni dizi Metresler'de yer alacak. Henüz diziye katılan Barış Kılıç'ın bu ayrılığı hali hazırda Şahika'nın ayrılığı ile öfkeliyken şimdi de EnKay'cıların büyük öfkesi yolda gibi dörünüyor. Kaya karakteri ile Ender karakterinin birleşmesini dört gözle bekleyen fanlara kara haber geldi. Bakalım fanlar yapım şirketine geri adım attırabilecek mi? 

    

Gelişmelerden Haberdar Olun

@