Fox Tv'nin fenomen dizisi Yasak Elma'da bomba isim geri dönüyor! Yeni sezonda büyük sürpriz! Kaya döndü çıktı sıra Şahika'da!

Kasaba Doktoru Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak? "Sezon Finali mi?" Sorusuna Açıklama Geldi! Kasaba Doktoru Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak? "Sezon Finali mi?" Sorusuna Açıklama Geldi!

Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma yeni sezonunda bomba sürprizler yaşanacak. Eda Ece ve Şevval Sam'ın başrollerinde olduğu entirka ile komedinin harmanlandığı eğlenceli dizi Yasak Elma'da ağızları açık bırakcak gelişmeler yaşanacak.

Geçtiğimiz sezon Yasak Elma'da büyük ayrılıklar yaşanmıştı. Dizinin başrol oyuncuları toplu olarak diziden ayrılmış ve izleyici şoke olmuştu. Özellikle dizinin Halit Argun'u Talat Bulut'un diziden ayrılması şok etkisi yaratmış dizinin seyircileri öldüğüne inanmamıştı. Seyirci bu ayrılıkları daha sindirememişken dizinin en fenomen karakteri dizinin yıldızı dizinin Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziye ani bir şekilde ölerek veda etmişti.

Yasak Elma'da Halit karakterinin yanı sıra Kaya karakterine hayat veren Barış Kılıç, Kerim karakterine hayat veren Gökhan Alkan ve dizinin Yiğit'i Doğaç Yıldız diziye veda etmişti. Bu ayrılıklar dizide şok etkisi yaratmıştı. Dizinin izleyicileri hala Halit ve Şahika karkaterlerinin ölmediğini ve diziye yeniden gireceğini düşünüyordu.

Yasak Elma dizisinde geçtiğimiz sezon Barış Kılıç ayrılığı uzun sürmemiş ve diziye sürpriz bir şekilde dahil olmuştu. Bu gelişme izleyicileri sevindirmiş ancak Kılıç yeni sezonda diziden ayrıldığını açıklayarak yine şoke etmişti.

Yasak Elma dizisinde bir isim daha geri dönüyor. Dizinin Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziye geri dönüyor! Bu yaz tatilini de Yasak Elma ekibiyle birlikte yapan Nesrin Cavadzade'nin yeni bir dizi projeside henüz olmaması iddiaları kuvvetlendirmişti. Yasak Elma Şahika'yı süpriz bir şekilde büyük bir oyunla diziye dahil edecek. Dizideki bu gelişme yok artık dedirttsede Şahika'sız bir Yasak Elma'dansa çok daha iyi bir gelişme olarak yorumlanıyor.