Yasak Elma'dan Ayrılan yıldız isim ATV'nin Yeni Dizisine Geçti!

Yasak Elma'da ayrılık nedeni belli oldu. Dizinin yıldız ismi ATV'nin yeni dizisinde boy gösterecek! Fragman yayınlandı!

Dizi Haberleri 15.05.2021 - 16:04 15.05.2021 - 16:06 Ece Sahan

Şevval Sam ve Eda Ece'nin başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisinde ayrılık nedeni belli oldu!

Fenomen karakterlerin yer aldığı ekranların en sevilen dizilerinden Yasak Elma'da ayrılık nedeni yeni dizi! Heyecan dolu bir sezon finali yapan Yasak Elma'da ayrılıklar sürüyor. Bu sezon ortasında sürpriz isimlerin diziden çıkarıldığı Yasak Elma'da ayrılıklar yeni dizi getiriyor.

Eğlenceli bir o kadar da entrikalı dizi Yasak Elma'da bu sezon ayrılık sezonu oldu. Önce dizinin Halit'i Talat Bulut, ardından dizinin Kerim'i Gökhan Alkan ve dizinin Kaya'sı Barış Kılıç diziye veda etmişti. Gelen istek üzerine dizinin Kaya'sı Barış Kılıç diziye yeniden geri dönmüştü.

Ancak bu seferde dizinin fenomen karakteri Şahika diziden aniden ayrılarak büyük bir sürpriz yapmıştı. Nesrin Cavadzade'nin diziden eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt ile kavga ettiği bu nedenle diziden ayrıldığı öğrenilmişti. Tepkiler sürerken diziden ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor.

Diziye bu sezon Berk Oktay, Erdal Özyağcılar ve Gülenay Kalkan dahil edilmişti. Yeni sezonda kadroda değişiklikler sürerken ayrılan oyuncuların yeni projeleri belli oluyor.

YENİ DİZİNİN TANITIMINDA BOY GÖSTERDİ!

Diziden bir isim daha ayrıldı. Ayrılır ayrılmaz da yeni dizisinde boy gösterdi. Dizinin Feride'si Gülenay Kalkan ATV'nin yeni dizisi Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde başrol ile ekranlara gelecek.  

Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda Yaska Elma'nın Feride'si Gülenay Kalkan önemli bir rolde görüldü. Bozkır Aslanı Celaleddin'de Gülenay Kalkan'ın başrollerden biri olduğu öğrenildi. 

Gülenay Kalkan, Yasak Elma'dan ayrıldı mı? Yeni sezon başlayınca Bozkır Aslanı Celaleddin dizisinde mi yoksa Yasak Elma'dan mı ayrılacak merak konusu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@