Ekranların uzun yıllardır açık ara fenomen dizisi Yasak Elma'dan sevindiren Ender haberi geldi.

Şevval Sam’ın “Yasak Elma” dizisinde canlandırdığı Ender Çelebi karakterinin uzun süredir hikayeden ayrılacağı haberleri geçtiğimiz sezon sonunda doğrulanmış ve son bölümde yer alan kaza sahnesi ile ölecek olan karakter olarak duyurulmuştu.

Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak? Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak?

Yasak Elma 146. son bölüm izle sezon finali! Yasak Elma 146. bölüm full izle FOX TV!

Ancak dizinin baş rollerinden olan ve Eda Ece ile muhteşem bir uyum yakalamış olan Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender Çelebi karakterinin diziye devam edeceği öğrenildi.

Son bölümde Eda Ece'nin canlandırdığı Yıldız karakter, Berk Oktay’ın canlandırdığı Çağatay karakteri ve Şevval Sam’ın canlandırdığı Ender karakteri Murat Aygen’in canlandırdığı Doğan karakterinin fren hidroliğini kestirttiği arabayla İstanbul’a dönüyorlardı ki son kaza karesi ile dizi sezon arasına girmişti.

Yasak Elma Ender öldü mü? Yasak Elma 146. bölüme (sezon finali) Yıldız, Ender ve Çağatay'ın kaza yapması damga vurdu! - Güncel Haberler

Şimdi bu gelen güzel haber ile birlikte o kazadan sağ olarak çıkacak isim arasına Eda Ece'niin yanı sıra Şevval Sam da eklenmiş oldu. (Kaynak:Odatv)