Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Nilperi Şahinkaya ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu'nun paylaştığı FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma gelecek hafta 100. bölümü ile ekranlara gelecek.

Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade, Berk Oktay, Erdal Özyağcılar, Nilperi Şahinkaya ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu'nun paylaştığı FOX TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma gelecek hafta 100. bölümü ile ekranlara gelecek. 100. bölüm fragmanı yayınlanan dizide kadrodan ayrıldığı sanılan Can Nergis'in diziye devam ettiği görülüyor. Peki Can Nergis diziden ayrılacak mı? Ne zaman ayrılacak?

Senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün kaleme aldığı , yönetmen koltuğunda Murat Öztürk ‘ün oturduğu MED Yapım imzalı Yasak Elma 1 Mart 2021 Pazartesi günü 100. bölümü ile dalya yapacak.  99. bölümde diziye veda eden Can Nergis'in kadrodan ayrılmadığı ortaya çıktı.

Bu durumun  Eda Ece'nin koronavirüse yakalanmasının ardından senaryo değişikliğine gitmesinden ötürü kaynaklandığı düşünülüyor. 100. bölümü ile ekranlara gelecek olan dizinin fragmanında Mert'in Çağatay'ı tehdit ettiği görülüyor. Cansu'nun Çağatay'ı öperken fotoğraflarının çekilmesinin ardından Mert çıkacak ve Çağatay'ı Yıldız'a söylemekle tehdit edecek. Bu durum karşısında çaresiz kalan Çağatay, Mert'in dediklerini yerine getirmek zorunda kalacak. Bu nedenle Mert karakterine hayat veren Can Nergis'in diziye bir müddet daha devam etmesi bekleniyor.

Can Nergis kimdir?

27 Mayıs 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul doğumludur. İlk orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamlayan Can Nergis,üniversite eğitimi için İngiltere'nin başkenti Londra'ya gitmiştir. Çin ve Tayland'da modellik yapmıştır. Tayland'da 8 yıl bir restoran işletmiştir. Türkçe, İngilizce, Çince, Tay dilini ve Rusça bilmektedir. 2011 yılında Türkiye'ye dönen Can Nergis, "Herşeye Rağmen" adlı dizi ile televizyon dünyasına ilk adımını atmıştır. Asıl üne ise Arka Sokaklar dizisi ile kavuşmuştur. Yer aldığı dizi ve filmlerden bazıları ise şunlardır: Herşeye Rağmen  - Dila Hanım - Paşa Gönlüm - Maral: En Güzel Hikayem -Arka Sokaklar - Tatlı İntikam - Anne  - Yasak Elma