Show TV'nin  sevilen dizisi Arıza bu sezon kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin ve Nursel Köse gibi isimlerin yer ald

Show TV'nin  sevilen dizisi Arıza bu sezon kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Cavit Çetin ve Nursel Köse gibi isimlerin yer aldığı Arıza dizisine en son Yasak Elma'da Mahmut karakterini canlandıran Mert Altınışık dahil oldu!

03 Medya 'nın yapımını üstlendiği Arıza dizisinin yönetmenliğini Recai Karagöz yaparken senaryosu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma tarafından kaleme alınıyor. Show Tv ekranlarında her  pazar saat 20:00'de izleyici ile buluşuyor.Mert Altınışık Arıza'da!

Yasak Elma'da Mahmut karakteri ile tanınan Mert Altınışık 15 Mart Pazartesi günü yayınlanacak olan 102. bölüm ile diziye veda edecek. Diziden ayrılır ayrılmaz yeni projesi belli olan Mert Altınışık; Arıza dizisinin kadrosuna dahil olduğu öğrenildi.Mert Altınışık kimdir?

Mert Altınışık, 14 Mayıs 1986 yılında İstanbul’da doğmuştur. 34 yaşında olan 14 Mayıs 1986 aslen Bursalıdır. Bursalı olan Mert Altınışık, İstanbul’da doğsa da üniversite için memleketi olan Bursa’ya gitmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Oyunculuk Bölümden mezun olan Mert Altınışık hem tiyatro hem de dizi oyunculuğu yapmıştır. Mert Altınışık Kavak Yelleri, Türkan, Firar, Meryem ve Hercai gibi dizilerde yer almıştır. Mert Altınışık asıl ününü günlük dizi olan Beni Affet dizisiyle kazanmıştır.