FOX TV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisiyle ekranlara gelen Eda Ece'den kötü günler geçirdiği öğrenildi. Bu haftayı Eda Ece Koronavirüs'le geçirdi, Eda Ece Corona'ya yakalandı gibi haberler çıkmış ancak Eda Ece bu haberleri ya

Yapı Kredi Bankası TC Kimlik Son Rakamı 0-8 Arasında Olan Kişilere, 100.000 TL Ödeme Yapacak! 36 Ay Vadeye Kadar Ödeme Yapı Kredi Bankası TC Kimlik Son Rakamı 0-8 Arasında Olan Kişilere, 100.000 TL Ödeme Yapacak! 36 Ay Vadeye Kadar Ödeme
FOX TV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisiyle ekranlara gelen Eda Ece'den kötü günler geçirdiği öğrenildi. Bu haftayı Eda Ece Koronavirüs'le geçirdi, Eda Ece Corona'ya yakalandı gibi haberler çıkmış ancak Eda Ece bu haberleri yalanlamıştı. Ancak Eda Ece'yi Koronavirüs değil aşk acısı çektiği öğrenildi.

Eda Ece'yi Koronavirüs değil aşk acısı bitirmiş!

Bu hafta Yasak Elma setine iki gün gelmeyen Eda Ece'nin Coronaya yakalandığı iddia edilmişti. Magazin gazetecileri tarihinde ilk defa dizi setine gelmeyen Eda Ece'yi Koronavirüs'e yakalandığını iddia etmişti. Ancak Eda Ece yaptığı açıklamada Corona olmadığını dile getirdi. ancak Eda Ece'nin sorunu belli oldu.

Eda Ece aşk acısı çekiyor!FOX TV sevilen dizisi Yasak Elma'da sete gitmeyen Eda Ece'nin sete neden gitmediği ortaya çıktı. Oyuncu Eda Ece 2 yıllık ilişkisi Buğrahan Tuncer'den geçtiğimiz günlerde ayrılmıştı. Tekrar barışırız ümidi olan Eda Ece'nin işler beklediği gibi gitmedi. Buğrahan Tuncer 2 günde yeni biriyle yakalandı.

Eda Ece Sete gitmeme sebebi aşk acısı!

Anadolu Efes'te forma giyen Buğrahan Tuncer, Eda Ece ile iki yıllık aşkını bitirir bitirmez İstanbul gecelerine aktı. Ulus'ta kız arkadaşlarıyla yakalanan Tuncer'in görüntüleri magazine düşer düşmez Eda Ece 2 gün sete gidemedi.

Eda Ece Yasak Elma dizisinden ayrılıyor haberleri yalan oldu!

Bu hafta sete gitmeyince Koronavirüs iddiaları da yalanlayan Eda Ece için son çözüm aşk acısı çekiyor yorumları gelmişti. Ancak Eda Ece'nin Yasak Elma'dan ayrılma ihtimali yok hatta kendini toplayarak daha iyi bir şekilde tek senaryo kendi üzerine olacak şekilde kendini toplayarak ekranlarda olacak.