Yasak Elma'ya Yeni Oyuncu! Ece Dizdar Kimdir? Ece Dizdar ve Merve Dizdar Kardeş Mi?

Yasak Elma dizisine sezon finalinde yeni oyuncu dahil oldu! Başarılı oyuncu Ece Dizdar Yasak Elma kadrosunda!

Dizi Haberleri 07.05.2021 - 14:36 07.05.2021 - 14:39 Ece Sahan

Başrollerinde Eda Ece ve Şevval Sam'ın yer aldığı kadrosunda Erdal Özyağcılar, Berk Oktay, Güleney Kalkan gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma'ya yeni sezon öncesi yeni oyuncu katıldı.

Yasak Elma dizisi önümüzdeki hafta sezon finali bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken dizinin kadrosuna yeni bir kadın oyuncu katıldığı duyruldu. Dizinin yapım şirketi Medyapım diziye Ece Dizdar'ın katıldığını açıkladı!

Ece Dizdar'ın diziye hangi rol ile katılacağı henüz bilinmiyor ancak Şahika'nın yerine diziye bir kadın girecdeği ve Hasan Ali, Yıldız ve Ender'i oldukça zorlayacağı öğrenilmişti. 

MedYapım haberi "Size bomba bir haberimiz var! Ece Dizdar Yasak Elma kadrosunda! Sizce kim olarak katılıyor olacak?" diye duyurdu.

Ece Dizdar son olarak ekranların kaliteli işlerinden olan Kanal D'nin Hekimoğlu dizisine konuk oyuncu olmuş ve adından söz ettirmişti.

ECE DİZDAR KİMDİR?

23 Kasım 1981 İstanbul doğumludur. Babası denizaltılarda çalıştığı için çocukluğu Türkiye, Pakistan, Belçika, İngiltere gibi ülkelerde geçmiştir. DoDDS Amerikan okullarında okumuştur.

12 yaşında Belçika'da okul kulüplerinin müzikallerinde oynayarak oyunculuğa adım attı.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu ve Londra'ya taşındı. 

Pek çok tiyatro ve dizilerde yer almıştır. Ece Dizdar ayrılca profesyonel reklam ve tanıtım dublaj sanatçısıdır. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@