Fox TV dizisi Yasak Elma ile ilgili önemli bir gerçek bulunuyor. Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam ve Biran Damla Yılmaz'ın oynadığı dizide finale az bir zaman kaldı. Kaç sezondur yayın hayatına devam ediyor ve bu sezon final yapacak.

Yasak Elma, yıllardır başarılı reyting sonuçlarını koruyan bir dizi. Bu nedenle 160. bölüme kadar geldiler. Ancak birkaç ay sonra dizinin final yapacağı biliniyor. Bu yüzden reytingler de eskisi gibi etkili olamamakta. Dizinin sona erecek olması izleyicileri üzüyor. Kaliteli oyuncu kadrosu, yüksek reytingleri ve ilgi çeken hikayesiyle Yasak Elma ayrı bir heyecan yaratıyor.

 Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?  Star TV ile Yalı Çapkını Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Final Tarihi Belli Oldu mu?

Yasak Elma dizisinin final tarihi henüz açıklanmadı. Ancak önümüzdeki haftalarda finale ilişkin bir konuşma yapılırsa detaylar netleşebilir. Öte yandan Fox TV dizisi yayın hayatına dur durak demeden devam ediyor. Dizinin her hafta farklı bir can alıcı konusu bulunmakta. Haliyle bu durum izleyicilere final haberini de unutturuyor.

yasakelmaa

Eda Ece Açıklamıştı!

Dizinin final sezonunda olduğu açıklaması ilk olarak Eda Ece'den gelmişti. Güzel oyuncu, yaptığı açıklamada diziden kimlerin ayrılacağı ve kimlerin kalacağı konusunda da toplantı yapılacağını vurgulamıştı. Yaz aylarından bu yana kemik kitlenin kadroda kaldığını görüyoruz. Finale kadar bu durum böyle sürer mi göreceğiz. Yıldız ve Ender ikilisinin harikalara imza attığı dizide son düdüğü kimin çalacağı yakında belli olacaktır.