TV100 ekranlarında magazinin emanet edildiği Yasmin Erbil yeni yılı göremedi. Uzunca bir süre ekranlarda magazin programını sunan Yasmin Erbil TV100'de neden yok? Yasmin erbil TV100'den ayrıldı mı soruları cevap arıyor.

9 Eylül 1999 sonrasında sigorta girişi olan ve Erken Emeklilik Talebi olanlara MÜJDE! 9 Eylül 1999 sonrasında sigorta girişi olan ve Erken Emeklilik Talebi olanlara MÜJDE!

TV100 ekranlarında magazinin emanet edildiği Yasmin Erbil yeni yılı göremedi. Uzunca bir süre ekranlarda magazin programını sunan Yasmin Erbil TV100'de neden yok? Yasmin erbil TV100'den ayrıldı mı soruları cevap arıyor.Yeni yıla yeni sunucu!TV100 ekranlarında yer alan Magazin programını sunan Yasmin Erbil sabah saatlerinde ekranlara gelmedi. Yasmin Erbil kovuldu mu programdan neden ayrıldı bilinmez TV100 yeni sunucusuyla yeni yıl programı yaptı. Bu haftadan itibaren programı Didem Delen sunacak.Yasmin Erbil henüz açıklama yapmadı!Magazin Hattı programıyla adından söz ettiren Yasmin Erbil, ekranlarda dizilerde boy göstermek için kendi kararıyla mı program sunuculuğundan ayrıldı kanal beğenmediği için mi ayrıldı henüz bilinmiyor. Yasmin Erbil veya TV100 açıklama yapar yapmaz sizlerle paylaşılacak. Daha önce bir programa katılan Yasmin Erbil, oyunculuk yapma isteğini dile getirmişti.