Günümüzde yatırımlık tarla alımları oldukça artmış durumdadır. Bir toprağım olsun diyenlere kötü haber verildi. Eğer üstüne hobi bahçesi yaparsınız dikkat!

Tarlası olanlara şoke eden haber geldi! Yatırım yapanlar yandı! Hobi bahçesi olan kişilere bu sabah bakanlık torba yasası kapsamında kötü haberi duyurdu. Bu haber ile ilgili kesin kararı bekleyen binlerce insan bulunuyor. Hobi bahçesi olup buraya yatırım yapanlar bu kararın ne gerekçe ile verildiği konusunda da açıklama bekliyor.

Son Dakika Yıkılıyor!

Hobi bahçesi olanlara kötü haberin gelmesiyle beraber torba yasa tasarımı kapsamında bahçelerin yıkılma kararı herkesi ilgilendiriyor. Hobi bahçesi olan kişilerin hobi bahçelerini yıkmaları gerekiyor. Böylelikle hobi bahçesinin olumsuz bir şekilde yıkılacak olması kişileri mutsuz eden gelişmeler arasında bulunuyor.

Emekliye müjde! Banka Hesaplarınıza 30.000 TL ödeme oldu! Emekliye müjde! Banka Hesaplarınıza 30.000 TL ödeme oldu!

Hobi bahçesi olanlara kötü haberlerin gelmesi günümüzde olumsuz gelişmelerin en önemli sebebi olarak bulunuyor. Bahçesi olanlara kötü haberin detaylarını bakanlık getirdi.

Bakanlık her geçen gün hizmet sahasını genişleterek imar faaliyet alanı kapsamında hobi bahçelerinin yıkılacağını söyledi. Bu kararın uygulanması konusunda sıkıntıların çıkacağı düşünülüyor. Hak sahipleri hobi bahçelerinden kolay kolay vazgeçeceğe benzemiyor.

ilan365.net özel haber