Yatıya Misafirim Var Kanal D izle 3 aralık Kanal D'ye tepki bu dönemde yatıya misafir mi olur

Yatıya Misafirim Var ile Kanal D Fox TV'yi adeta çıldırtacak bir adım attı. Kış mevsiminin başlangıcı Aralık 1!i itibari ile gündüz kuşağında öyle bir program karşınıza çıkacak ki! Zuhal Topal'ı pabucunu dama atacağına henüz başlamadan emin olduğumuz ve

Dizi Haberleri 03.12.2020 - 15:56 04.05.2021 - 04:24 İlan35
Yatıya Misafirim Var ile Kanal D Fox TV'yi adeta çıldırtacak bir adım attı. Kış mevsiminin başlangıcı Aralık 1!i itibari ile gündüz kuşağında öyle bir program karşınıza çıkacak ki! Zuhal Topal'ı pabucunu dama atacağına henüz başlamadan emin olduğumuz ve 3 sezonun reytinglerini kimseye kaptırmadan yoluna devam eden Zuhal Topal adeta silkelenecek  ve evlilik programı akabinde yemek programı yapmak nasılmış görecek. Yatıya Misafirim Var programı gündüz kuşağında kadınlara hitap edecek ve tüm kültürel öğelerimizi adeta bize ttekrrdan sunacak. Haftanın 5 günü Yatıya Misafirim Var yarışmacıları evlerimize Kanal D aracılığı ile bizlerle olacak. Her hafta farklı kültürlerden 5 kişi birbirinin evinde yatıya gidecek.

Yatıya Misafir mi olur?


Tam da koronavirüs salgınında misafirliğin yasak konumuna girdiği yasakların devreye girdiği şu günlerde Kanal D'de yer yerinden oynayacak program yatıya Misafirim Var yarışmasında nerde mesefe..... Şu sıralar dikkat çeken evlerimizde oturmamızın gerekliliği adına oluşturulan kamu spotlarının işe yaramadığı ve teğet geçtiği Yatıya Misafirim Var yarışmasından her hafta 5 kişi bir evde yatılı kalacak yani her gün birinin evinde yatılı olarak misafir olunacağı Yatıya Misafirim Var yarışması oysa ki ne umutlar başlamış ve başvuruları toplamıştı.Bu akşam üstü kuşağında yemek programlarına rakip olacağı öğrenilen ve hatta Zuhal Topal'ın destanını sona erdireceği bildirilen Yatıya Misafirim Var yarışmasında 5 yarışmacı her gün şehir şehir gezecek. Şehirler arası yasakların getirilmeye başlanacağı hıffısıhha kurulunca talep edildiği şu dönemde koronavirüs mesefa maske önlemleriin dahil olmadığı yarışma Yatıya Misafirim Var ilk bölümü ile 1 Aralık itibari ile ve saat 16.00'da başlayacak.

Bakalım merakla takip edilmesi beklenen Yatıya Misafirim Var formatı gereği bakalım ne kadar reytingleri toplayacak...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@