Yaz Dizileri çakıldı! 6 dizi birden bitecek

Yaz dizileri çakıldı! Yaz dizileri tutmadı! Yazın ekranlara gelen 6 dizide seyirciyi mutlu etmedi. Hiç bir dizi reyting alamazken dizi analizcileri 6 dizinin birden biteceğini düşünüyor!

Dizi Haberleri 16.06.2021 - 13:10 16.06.2021 - 13:10 Berkay Keskin

Yaz aylarında diziler başladı. Bir çok ünlü oyuncu, bir çok hikaye yaz sezonunda ekranlara geldi. Ancak şu ana kadar yayınlanan 5 dizi de tutmadı. En son salı akşamı ekranlara gelen diziler çakıldı! İşte peşin sıra finale doğru giden yaz dizileri!

Yaz dizileri tutmadı!

Tarihte ilk defa yaz dizileri çakıldı. Seyirciye hiç bir şey vermeyen, her yıl olduğu gibi romantik komedi benzer hikaye ve matematikten diziler izlenmiyor. Güzel kız, yakışıklı erkek, zengin kız, fakir erkek stilizi dünyası 2021 yılında iş yapmadı. Başrol kadın oyunculaın sakarlıkları ve hata yapmaları Türk televizyonunda artık tutmuyor.

Yurt dışı satışları patlamasıya yazın yakışıklı erkek ve güzel oyuncular Türkiye artık iş yapmıyor. Dünyanın en büyük sinema televizyon sektörüne sahip türkiye'de reyting almayan diziler nasıl iş yapacak merak ediliyor!

Ada Masalı kötü başladı! 

Star TV yeni dizisi, Ayça ayşin Turan ve Alp Avruz başrollerinde yer aldığı Ada Masalı, AB 2,25 ve total 3,20 reytingle ancak 9. ve 11. olabilildi. Beklentilerin çok yüksek olduğu Ada Masalı adeta reytinglerde çakıldı.

Baht Oyunu başlamadan bitti!

Kanal D ekranlarında büyük umutlarla başlayan Baht Oyunu dizi çakıldı. Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel yer aldığı dizi 2,30 reyting ve 1,68 reytingle 15 ve 16. olabildi ve Baht Oyunu toplama ihtimali zor.

Baht Oyunu ve Ada Masalı dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde 9,64 reyting alması ve Almanya Fransa gibi dev maç olmasıyla çakıldı. Haftaya yeni şans alacak Ada Masalı ve Baht Oyunu dizisi, haftaya EDHO olmadığında akıbeti merak ediliyor.

Sen Çal Kapımı çakıldı!

Hande Erçel ve kerem Bursin başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisi de çakılan diziler arasında. Ancak Sen Çal Kapımı dizisi ve Cam Tavanlar bekleyen tek tehlike bu değil!

Cam Tavanlar üzüyor!

Sen Çal Kapımı ve Cam Tavanlar derdi bir! Cam Tavanlar dizisi Kuruluş Osman bir türlü sezon finali yapmamasıyla çok şansızlık yaşıyor. Kuruluş Osman 2 hafta daha devam edecek ve Cam TAvanlar ilk 3 bölüm reytinglerle çakılırken nasıl devam edeceği merak ediliyor.

Ancak Cam Tavanlar ve sen Çal Kapımı bunla da derdi bitmiyor. Bugün oynanacak Türkiye milli takım maçı nedeniyle Cam Tavanlar ve Sen Çal Kapımı reyting alma ihtimali kalmadı. Şansız olan iki dizi yayın hayatı erken bitebilir.

Canım Babam ve Aşkın Tarifi ilk 10'a giremiyor!

Yaz dizileri arasında yer alan Cam Tavanlar ve Aşkın Tarifi dizisi de başlamadan bitecek diziler arasında yerini aldı. 2. ve 3. bölümüyle ekranlara gelen Canım Babam ve Aşkın Tarafi reytinglerde kanalın yüzünü güldüremedi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@