Alışılan yaz dizilerinin dışında bir yapım olarak öne çıkan dizi İçimizdeki Ateş hakkında herşey...

İçimizdeki Ateş dizisi kendine özgü hikayesi ve yaz döneminin dramatik yapımlarından birisi olarak damga vuracak. Dört tane başarılı avukat adayının yaşam hikayelerini anlatan dizide güçlü ve dikkat çeken karakterlerden birisini de Ceren Benderlioğlu oynayacak. Tülin isimli karakter ile ekranlara gelecek ünlü oyuncu, adalete inanan ve doğruluktan şaşmayan bir avukat kimliği ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yargı Dizisi Yeni Sezona Bomba İle Geliyor! O İsim Gidecek Ama Engin Dönecek! Onur Durmaz'a Beklenen Selam Verildi! Yargı Dizisi Yeni Sezona Bomba İle Geliyor! O İsim Gidecek Ama Engin Dönecek! Onur Durmaz'a Beklenen Selam Verildi!

Alışılan Yaz Dizilerinin Dışında Olacak!
İçimizdeki Ateş dizisinin ilk bölümü 23 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’da ATV ekranında izleyici ile buluştu. Dizinin daha önceden birçok kez yayınlanan fragmanları birçok kez izleyicilerin dikkatini çekmişti.
Oyuncu kadrosu da güçlü bir ekipten oluşan dizi de Filiz Yazıcı, Gizem Atakan ve Demirhan Demircioğlu gibi oyuncular, hikâyede 4 genç avukat olarak izleyicilerin karşısına geçecek. Ayrıca başrollerde Burak Sevinç de Doğan karakteri ile boy gösterecek.

Ceren Benderlioğlu bilindiği üzere, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın ardından tekrar setlere dönecek. İçimizdeki Ateş ile yeniden seyirci karşısına geçecek. Oyuncu yeni dizisi için oldukça heyecanlı ve bu yaz ilgi çeken dizilerden biri olduğunu söyledi. Ünlü oyuncu şu sözlere yer verdi;

“Yazın ekranlara gelen diziler daha aşk dolu, romantik ve duygusal olarak güçlüdür. Çok alışılmış dizilerinden aksine daha bir dram ağırlıklı İçimizdeki Ateş dizisini herkes çok sevecek. Herkesin kendine özel hikayelerin anlatıldığı, dizi de ağır dramlar seyirciyi bekliyor. Bu bakımdan seyirciyi bir dramla tanışmış olacak” dedi.

İçimizdeki Ateş Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

İçimizdeki Ateş ilk tanıtımı yayınlandı! İçimizdeki Ateş ne zaman başlayacak? İçimizdeki Ateş oyuncu kadrosu, İçimizdeki Ateş konusu… - atv
Oldukça güçlü kadrosu ve oldukça iddialı kadrosu ile dikkat çeken, ATV kanalında yayınlanacak İçimizdeki Ateş dizisi geçtiğimiz günlerde ekranlara geldi. Birbirinden deneyimli oyuncuların yer aldığı ve genç kuşağın yeni oyuncularının da bir araya geldiği İçimizdeki Ateş’in konusu ve ne zaman yayımlanacağıgibi sorular soruluyor.

İçimizdeki Ateş dizisi konusu nedir? İçimizdeki Ateş oyuncuları kimdir? İçimizdeki Ateş hangi konuyu kapsıyor ve İçimizdeki Ateş ne zaman, hangi gün, saat kaçta başlayacak? Gibi sorular birçok seyirci tarafından araştırılan konular arasında yer alır.

Yeni sezonda ekranlarda yer alan ve özel bir konu ile hazırlanan dizilerden bir tanesi de ATV’nin ‘İçimizdeki Ateş’ isimli dizisi oldu. Bilindiği üzere birçok dizi final yapacak ve Final yapacak yapımların yerine yenileri gelecek.
Çekimleri için İstanbul’da çeşitli semtler tercih edilen İçimizdeki Ateş’in yayınlanan tanıtımları ilgi çekmişti. Özellikle dizi severlerin ilgisini çeken dizi, ilk bölümü ile seyirciden tam puan aldı. Başrolleri İpek Filiz Yazıcı ve Atakan Hoşgören gibi ünlü oyuncuların paylaştığı yeni dizi İçimizdeki Ateş, Fabrika Yapım’ ın üstlendiği bir yapımdır.

İçimizdeki Ateş Yaza Damga Vuracak!

İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları ve isimleri - İçimizdeki Ateş oyuncuları arasında kimler var, konusu nedir? - Güncel Haberler
Yener hukuk bürosunda tesadüfen yolları kesişmiş olan ve 4 gencin geçmiş hayatlarını, sorunları ve dostluklarının güzel bir şekilde işleyen İçimizdeki Ateş dizisinde; İş hayatına ilk defa adım atan ve hayatta kalmayı başaran ve hayallerinin peşinden giden dört tane Başarılı, zeki, hırslı ve güçlü gencin hikayesini anlatılır. Burak Sevinç, dizide adaletten şaşmayan bir avukatı yani Yener’i canlandırırken, 4 genç stajyer avukat kendilerini sürekli olarak kanıtlamaya çalışır.

İzleyiciler her zaman yeni başlayan dizilere karşı bir merak ve heyecan içinde olur. Bilindiği üzere diziler yayınlanmadan önce tanıtımları birçok kez yapılır. İçimizdeki Ateş dizisinin tanıtımları da birçok kez yapıldı. Tanıtımı bile dizi severler tarafından beğenilen dizi, ilk bölümü ile geçtiğimiz Perşembe günü Ekranlara geldi. İzleyicinin beğenisini toplayan dizi bu yaza damga vuracak