Yaz dizileri peş peşe ekranlarda başlarken başroller uyumu ve hikaye akışı ile Seversin dizisi sonunda beklenen ilgiyi yakaladı.

İlk bölümü 1 Haziran 2022 tarihinde yayınlanan ve yönetmenliğini Serdar Gözelekli'nin üstlendiği dizinin başarılı senaryosunu ise Barış Erdoğan ve İlker Arslan kaleme alıyordu ki, son iki bölüm ile alkışı alanların da başında geldiler.

Tabi ki bu alkış akıllara seyircinin erkek ya da kadın vücudunu sergileyerek reyting yakalama gayretindeki dizilerden ve "ha öpüştü ha öpüşecek" ezberindeki mantıksız yakın çekimlerden bıkmış olduğunu getirdi.

Ayrıca bu yaz ekrana giren dizilerin başrol uyumsuzluğu sosyal medyada bile gündem olurken Seversin dizisi İlayda Alişan ve Burak Yörük'ün uyumu ile ilk olarak bu sorunun dışında kalmayı başararak öne çıkmıştı.

Seversin dizisi konusu nedir? Seversin dizisi oyuncuları kimler? İşte konusu ve oyuncu kadrosu...

Sempatikliği ve yakışıklılığı ile zaten daha geçtiğimiz yaz başlayan ve kış sezonunda da devam eden Aşk Mantık İntikam dizisinde kalplere yerleşen ve kış boyunca da haksızlığa uğradığı savunulan Burak Yörük'ün başrolde olması sebebi ile de merakla beklenen yeni dizi Seversin, ekranlara taşıdığı komik hikaye ve başarılı oyunculuklarla da "işte yaz dizisi" dedirtmeyi başardı.

Belenenin de ötesinde bir uyumla Burak Yörük için seçilen güzelin ise son zamanların en sematik güzellerinden İlayda Alişan olması da ayrıca başarılı bir seçim olarak diziye yansıdı.

Primeiras fotos de İlayda Alişan e Burak Yörük! Os ensaios de leitura para a série Seversin já começaram!

Nergis Kumbasar gibi "dizilerin şans meleği" olan usta isimin yanı sıra son dönemin en başarılı komedi oyuncularından Zeynep Kankonde'nin de yer aldığı dizinin zaten başarısız olma şansı yokken, tam romantik komedi tadındaki hikayesi ise Burak Yörük'ün sevimli halleri ile daha da öne çıkar olmuş.

Seversin 'in birbirinden tamamen farklı iki annesi çok konuşulacak… İşte Suzan ve Şerife… - Magazin Haberleri

Son iki bölümde daha da harekelenen dizide zorunda kalınan "evlilik" adımının neler getireceği merakla beklenmeye başlandı.

Bu arada "Kadir" rolündeki Halil İbrahim Kurum ile yeni bir yıldız yarattığı da şimdiden kesinleşen dizide Mehmet Bilge Aslan ve Ozan Dağgez gibi değerli iki büyük oyuncunun da bu başarıdaki katkısını unutmayalım.

Seversin yayın günü, Seversin tekrar günleri, Seversin tekrar izle

Dizi hayranları Halil İbrahim Kurum'un yıldızını da parlatan Seversin dizisinin kış sezonunda da devam etmesi için şimdiden duaya başladılar bile. Zira başarılı yakışıklılardan Burak Yörük ve sempatik güzel İlayda Alişan'ın uyumu zor bulunan cinsten olmuş ve Afilli Aşk sonrası bu uyum ve tanımın karşılığını böylesine doğru veren "romantik komedi" dizisi olmamıştı.

Seversin dizisinin ortamını Burak Yörük anlatınca reytingler daha da rahatsız edici oldu! haberi

Duy Beni Kanat kimdir? Gerçekte kim? kaç yaşında? Caner Topçu instagram hesabı ne? Duy Beni Kanat kimdir? Gerçekte kim? kaç yaşında? Caner Topçu instagram hesabı ne?

Yani sonuç olarak bakarsak, seyirci erkek ya da kadın vücudunun sergilenerek reyting yakalama gayretindeki dizilerden ve "ha öpüştü ha öpüşecek" ezberindeki mantıksız yakın çekimlerden bıkmış görünüyor.

Seversin SON BÖLÜM İZLE | Seversin 3. bölüm izle - Kanal D Seversin izle - Fotomaç

Seversin'in Tolga'sı Burak Yörük kimdir, kaç yaşında? İşte Burak Yörük'ün oynadığı diziler - Televizyon Haberleri