Yazıklar olsun Şeyma Subaşı! Şeyma Subaşı, ciğerimiz yanarken sevgilisiyle yatakta öpüşme görüntülerini paylaştı. 33 Şehit verdiğimiz gün tatilinden görüntüler atmaya devam eden Şeyma Subaşı son attığı video isyan ettirdi.

Yazıklar olsun Şeyma Subaşı! Şeyma Subaşı, ciğerimiz yanarken sevgilisiyle yatakta öpüşme görüntülerini paylaştı. 33 Şehit verdiğimiz gün tatilinden görüntüler atmaya devam eden Şeyma Subaşı son attığı video isyan ettirdi. Şeyma Subaşı herkesin takipten çıkması ve kimsenin takip etmemesi istendi!Yazıklar Olsun Şeyma Subaşı!Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı yok artık dedirtti. Acun'dan ayrılır ayrılır hemen sevgili yapan Subaşı, bu yaptığı hayranlarını bile isyan noktasına getirdi. 33 Şehit verdiğimiz gün sabaha kadar paylaşımlarını sürdüren Subaşı, öğlen saatlerinde hayranlarını bile çileden çıkarttı. Şeyma subaşı, sevgilisine "Hadi gel, hadi gel diyerek yatağa çağırdı ve öpüşme anını paylaştı"! Bu görüntüler sonrası Şeyma Subaşı'nın takipçi sayısı çok hızlı bir şekilde düşüyor.İşte o rezalet anlar!

EROL KÖSE ÇOK SERT TEPKİ!KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı! KABUS! "Her Türk Vatandaşının Bilgileri Ellerinde" Dendi! Tarihin En Büyük Veri Sızıntısı da Türkiye'de Yapıldı!


Konuyu ilk gündeme taşıyan Erol Köse " Yazıklar olsun sana Şeyma! Şehitler var ülkem ağlıyor sen story de sevgilinle öpüşmeni paylaşıyorsun. Acun seni Allah Kurtarmış kardeşim" yorumunu yaptı. Şeyma Subaşı bu paylaşım sonrası çok kısa sürede 100 bin takipçi kaybetti. Herkes Şeyma Subaşı'yı engellemeye başladı.