Yemeksepeti Banabi 2 Mayıs açık mı? Yemeksepeti bugün çalışacak mı?

Yemeksepeti ve Banabi 2 Mayıs Pazar günü çalışıyor mu? 2 Mayıs Pazar Yemeksepeti Banabi açık mı? Ülkemizde artan koronavirüs vaka sayısı ve ölüm sayıları neticesinde tam kapanma ilan edilmiş, 29 Nisan - 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında ülke genelinde soka

Gündem 02.05.2021 - 00:59 04.05.2021 - 04:18 İlan35

Yemeksepeti ve Banabi 2 Mayıs Pazar günü çalışıyor mu? 2 Mayıs Pazar Yemeksepeti Banabi açık mı? Ülkemizde artan koronavirüs vaka sayısı ve ölüm sayıları neticesinde tam kapanma ilan edilmiş, 29 Nisan - 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında ülke genelinde sokağa çıkma yasağı duyurulmuştu. Peki Yemeksepeti ve Banabi açık olacak mı? 2 Mayıs Pazar günü Yemeksepeti ve Banabi saat kaça kadar açık olacak? Bu soruların yanıtı vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

Koronavirüs salgınında 60 binleri aşan vaka sayıları ve 300'ün üzerine çıkan ölüm sayıları neticesinde ülkemizde Devlet tarafından tam kapanma ilan edildi. 29 Nisan - 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilan edilen tam kapanma nedeniyle birçok işyeri ve işletme kapanmak zorunda kaldı. Peki Yemeksepeti ve Banabi çalışıyor mu? 2 Mayıs Pazar günü birçok işyeri ve işletme kapalı olacak, ülke genelinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Özellikle iftar için yemek siparişi vermek isteyenler ise Yemeksepeti ve Banabi 2 Mayıs PAzar günü açık mı? Yemeksepeti ve Banabi 2 Mayıs PAzar günü çalışacak mı? Sorularının yanıtını araştırmaya başladılar.

Koronavirüs salgını nedeniyle ilan edilen kısıtlamalardan ötürü bugün fırın, bakkal ve marketler belirli saatlerde hizmet verebilecekler. Eczane vb. kritik önemi haiz işletme ve işyerleri dışında ülke genelinde yüz binlerce işyeri kapalı olacak. Peki Yemeksepeti ve Banabi çalışacak mı? Yemeksepeti ve Banabi 2 Mayıs sipariş teslimatı yapacak mı?

Yemeksepeti ve Banabi 2 Mayıs Pazar Açık Mı? Çalışacak mı?

Yemeksepeti ve Banabi 2 Mayıs Pazar günü açık olacak! Yemeksepeti ve Banabi platformları üzerinden 2 Mayıs Pazar günü sipariş verilebilecek. Yemeksepeti ve Banabi, 2 Mayıs Pazar günü sabah saat 10:00 ile gece 01:00 saatleri arasında hizmet verecekler. Yemeksepeti ve Banabi uygulamaları üzerinden siz de bugün (2 Mayıs Pazar) yemek siparişi verebilirsiniz.

Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@