Türkiye'nin dev markalarından olan Yemeksepeti, İstanbul'daki bir siparişinin teslimatını drone ile gerçekleştirerek bir öncülüğü daha başardı. Ve drone teslimatları ne zaman genelleşecek soruları da başladı.

Liderliğini korumak ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına farklı girişimlere imza atan şirket Türkiye'de bir ilki daha gerçekleştirdi.

Özellikle tatil beldelerindeki ulaşım sıkıntısı çekilen noktalara teslimat sağlamak için farklı yöntemler deneyen Yemek Sepeti geçtiğimiz günlerde Marmaris’te Jet Ski ile verdiği hizmet ile adından söz ettirmişti ki şimdi de drone ile hizmet vermeye başladı.

yemeksepeti

Son dönemlerde insan hayatının tüm noktalarına girmeye devam eden dron, son olarak İstanbul Boğazı’nda gerçekleştirilen pilot proje ile ilk drone teslimatı için Yemek Sepeti tarafından kullanıldı.

Teknokurgu işbirliği içinde hayata geçirilen proje ile boğazda bulunan bir tekneye drone ile birlikte 3.5 kilogramlık ürün başarı ile teslim edilirken Shiftdelete haberinde şirketin projeyi oldukça önemsediği ve drone teslimatının geniş alanlara yayılması için düğmeye basıldığı belirtildi.

Sosyal Medya Saat 21:00'a Kilitlendi! Kılıçdaroğlu Ne Açıklayacak? Ne Dedi? Önemi Açıklama Ve Önerisi Ne? Sosyal Medya Saat 21:00'a Kilitlendi! Kılıçdaroğlu Ne Açıklayacak? Ne Dedi? Önemi Açıklama Ve Önerisi Ne?