Yemin 179. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin 179.

Yemin 179. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin 179. bölüm fragmanı çıktı mı? 6 Şubat 2020 Yemin 179. bölüm fragmanı neler olacak. Yemin 179. bölüm fragmanı ve tüyosu.

Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor Akbank Başvuru Yapana 40000 TL Nakit Ödemesi Yapıyor


Yemin 179. Bölüm FragmanıKanal 7'nin fenomen dizisi Yemin de gerilimin dozajı yükselmeye devam ediyor. Merakla beklenen Yemin 179. bölüm fragmanı yayınlandı. Gülsüm ve Cavidan'ın birlikte hareket ettiği açığa çıkacak mı? Emir, Gülsüm'ü evden gönderecek mi? Kemal ve Narin barışacak mı?

Ekranların sevilen dizisi Yemin de heyecan ve gerilim bir arada sunulmaya devam ediyor. Hafta içi her gün saat 20:00'de seyirci karşısına çıkan dizi de Reyhan ve Emir'in masalsı aşk hikayesi anlatılıyor. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Yemin 179. bölüm fragmanı yayınlandı. Reyhan'ın hayatında kız kardeşi Gülsüm'ün ortaya çıkmasıyla birlikte yepyeni bir dönem başlamıştır. Emir'den sonra Gülsüm'e de tüm sevgisini vermeye kararlı olan Reyhan, büyük bir tuzağın içerisine çekildiğinin farkında değildir.Cavidan ve Gülsüm'ün işbirliği içerisinde olduğunu bilmeyen Reyhan, kız kardeşi tarafından kullanılan iyi niyetinin kurbanı olmak üzeredir. Gülsüm nedeniyle ilk kavgalarını yaşayan Emir ve Reyhan, birbirlerine söz vermiştir. Ne olursa olsun birlikte uyuyacaklarına söz vermelerine rağmen sorunların ardı arkası kesilmemektedir. Cavidan, yeniden Emir'in gözüne girebilmek için farklı bir yol izlemeye karar verir. Emir'e duygu sömürüsü yapmaya çalışan Cavidan, çiftliğe gitmemek için her yolu denemeye kararlıdır.Bu nedenle Hikmet'e karşı daha anlayışlı ve ilgili davranmaya başlar. Öte yandan Gülsüm ile bir oyun tertip etmişlerdir. Gülsüm'ün Cavidan'ı azarlığını gören Emir adeta çileden çıkar. Gülsüm'e çok sinirlenen Emir, ona daha saygılı davranması gerektiği uyarısında bulunuyor. Reyhan durumdan haberdar olunca çok üzülür ve hemen Emir'e tepki gösterir. Emir ve Reyhan arasındaki gerginlik artmaya başlamıştır. Kemal, Narin'in evden gitmesine karar vermiştir. Narin, gözü yaşlı bir şekilde Kemal ile konuşmaya çalışır. Kemal, Narin'e olan duygularını kalbine gömmeye kararlıdır. Masal babasını ikna etmenin yollarını arar.