Yemin 186. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin 186.

Yemin 186. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin 186. bölüm fragmanı neler olacak. Yemin 186. bölüm fragmanı neler olacak. Yayınlandığı günler rekorlar kıran Yemin 186. bölüm tanıtım fragmanı neler olacak. Yemin 186. bölüm fragmanı sizlerle.Yemin 186. bölüm fragmanı yayınlandı!Kanal 7'nin fenomen dizisi Yemin de romantizm dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yemin 186. bölüm fragmanı yayınlandı. Peki, Emir ve Reyhan arasındaki kavga sona erecek mi? Gülsüm, konaktan ayrılacak mı?Yemin 17 Şubat 2020 Pazartesi fragmanı!

Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor


Destansı bir aşk hikayesinin anlatıldığı Yemin dizisi sürükleyici ve heyecan dolu bölümleriyle ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Hafta içi her gün ekrana gelmesine rağmen; seyircinin ilgisini hiç kaybetmeyen Yemin, sımsıcak bir aşk hikayesini işliyor. Emir ve Reyhan, farklı karakterlere ve hayat şekillerine sahip iki insandır. Kaderin cilvesiyle bir araya gelmişler ve aşkı tatmışlardır. Lakin, Emir'in annesi Cavidan'ın başrolünü oynadığı kötü kişiler tarafından sürekli aşkları sınanmaktadır.Heyecanın hiç azalmadığı Yemin 186. bölüm fragmanı yayınlandı. 14 Şubat Sevgililer Günü'ndeki bölümde romantizmin çıtasını zirveye taşıyan Yemin, yeni bölümüyle de seviyesini korudu. Reyhan, hayatında ilk kez sevgililer günü kutlamıştır. Emir ile yaşadığı her tartışmadan sonra kalbinde derin yaralar açılan Reyhan için sevgililer günü bambaşka anlamlar içermektedir. Kar altında romantik dakikalar yaşayan aşıklar, ne sorun yaşarlarsa yaşasınlar birbirlerinden vazgeçmemeye söz vermiştir.Gülsüm'ün varlığı aşklarını ve evliliklerini sorunlarla doldurmuştur. Cavidan, nihayet Reyhan'dan kurtulacağına inanmaya başlamıştır. Lakin, aşkın gücü yine bütün kötülüklerin üstesinden gelmiştir. Öte yandan Kemal ve Narin içinde güzel ve romantik anlar yaşanmıştır. Kemal, Narin'e olan aşkını artık gizleme ihtiyacı duymuyor. Geçmişin kırgınlık ve kızgınlıklarını bir kenara bırakmaya kararlı görünüyor.Narin'in garsonluk yapmasına dahi sinirlenmemeye karar veriyor. İnadını ve gururunu kırarak aşka teslim olmak isteyen Kemal, Narin'in adım atmasını beklemeye başlıyor. Narin, çalışmak istediğini söylemesine rağmen Kemal'in sert tepki vermesine sinirlenmiştir. Yine de, sevgililer gününde onu karşısında görünce inadı kırılıyor. Kemal'e deli divane aşık olan Narin artık mutlu olmak istiyor.