Yemin 189. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 20 Şubat 2020 Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin 189.

Yemin 189. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 20 Şubat 2020 Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin 189. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yemin yeni bölüm fragmanı ve tüyosu ne olacak. Yemin 189. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor Son Dakika Yeni Sosyal Yardım Paketi Açıklandı: Çocuklu Aileleri ve Kiracıları İlgilendiriyor


Yemin 189. bölüm fragmanı!Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin de gerilim dolu anlar sunulmaya devam ediyor. Merakla beklenen Yemin 189. bölüm fragmanı yayınlandı. Reyhan, hapishaneye gidecek mi? Gülsüm, Emir'e gerçekleri itiraf edecek mi? Kemal ve Narin'i bekleyen tehlike nedir? Yemin 189. bölüm fragmanı 20 Şubat 2020 Kanal 7Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Yemin yeni bölümleriyle nefes kesmeye devam ediyor. Hafta içi her gün saat seyirci karşısına çıkmasına rağmen; sürükleyici ve heyecan yüklü konusunu başarılı bir şekilde aktarıyor. Reyhan ve Emir'in destansı aşk hikayesinin işlendiği Yemin 189. bölüm fragmanı yayınlandı. Gülsüm'ün rahatsızlığı sebebiyle ''hırsızlık'' olayı suya düşmüştü. Bu durum Cavidan'ın çileden çıkmasına neden olur. Gülsüm'ü tehdit eden Cavidan, her şeyi açıklayacağını söyler.Bunun üzerine korkuya kapılan Gülsüm, Reyhan'a yeniden çarşıya çıkmak istediğini söyler. Öte yandan Gülsüm'ün yaşadığı panik atağa Narin müdahale etmiştir. Narin'in ne kadar iyi bir doktor olduğunu gören Reyhan, arkadaşıyla gurur duymuştu. Gülsüm, Reyhan'ın kendisine gösterdiği ilgiden ve şefkatten çok etkilenmişti. Reyhan'ın gerçekten de iyi bir insan olduğuna inanmaya başlayan Gülsüm, vicdanıyla savaşmak zorunda kalmıştı. Lakin, Cavidan onun peşini bırakmaya niyetli değildir.Gülsüm, Reyhan ile birlikte kuyumcuya gider. Orada kaybolan elmas yüzük nedeniyle polisler gelir. Gülsüm ve Reyhan için çok önemli bir sınav anıdır. Kemal, Narin'in yeniden mesleğine dönmesini sağladığı için çok mutludur. Narin'in günden güne ışıldadığına şahitlik etmektedir. Narin'e güzel bir sürpriz yapmak isteyen Kemal, ona doktor olarak başvurur. Kalbinin ağrıdığı söyleyen Kemal, adeta aşkını haykırmıştır.Narin, Kemal'in ilgisinden ve sevgisini gösterme şeklinden çok etkilenmiştir. Uzun zamandır hayalini kurduğu mutluluk ve aşk artık kapısını çalmıştır. Narin'de duygularını saklamak istemiyordur. Kemal ve Narin birlikte yola çıktıkları an başlarına silah dayanır. Neye uğradıklarını şaşırırlar. Lakin Narin geçmişin yakasını bırakmayacağına inanmıştır.