Yemin dizisi neden Hafta sonuna alındı? Yemin dizisi final mi? yapacak soruları Kanal 7 ekranlarında 3 sezondur çok merakla izlenilen dizi hakkında son dakika gelişmeleri sonrasında sorulmaya başlandı. Kanal 7 ekranlarında yeni başlayan diziler Yemin'in

Yemin dizisi neden Hafta sonuna alındı? Yemin dizisi final mi? yapacak soruları Kanal 7 ekranlarında 3 sezondur çok merakla izlenilen dizi hakkında son dakika gelişmeleri sonrasında sorulmaya başlandı. Kanal 7 ekranlarında yeni başlayan diziler Yemin'in fişini çekecek dedirten açıklama Geçtiğimiz günlerde Kanal 7 yapımcıları tarafından açıklanmıştı. Ilk bölümü ile 18 Şubat 2019 tarihinde bizlerle olan Yemin dizisi yeni başlayacak diziler ile birlikte akıbetinin final mi yapacak? şeklinde sorular ile merakla sorulduğu gözlemlenirken Yemin dizisini severek izleyenler final yapmaması için adeta sosyal medyada ayaklandı. Kanal 7 yapımcıları da yemin dizisinin final yapması yerine gün değişikliğine giderek izleyicilerin gönlünü aldı.

Yemin dizisi neden Hafta sonuna alındı ?

Yemin dizisi final mi yapacak? sorularının cevabı çok merakla araştırılırken yeni sezonda reyting oranlarında adeta bir çöküşe geçtiği tahmin ediliyor. Final kararı almak yerine hafta sonu yayınlanacağı açıklanan Yemin dizisi final mi yapacak? soruları ile şu sıralar gündemi çok meşgul ediyor. Yapımcıların yemin dizisinin Neden gününün değiştiği ile alakalı henüz net bir açıklama yapmasa da eğer ki dizinin hafta sonu da reyting oranlarının düşmüş olarak karşılarına çıkması akabinde finale kararı yapabileceği belirleniyor.

Yemin dizisi neden Hafta sonuna alındı?

Bilindiği üzere 3 sezon önce başlayan Yemin dizisi pandemi ile birlikte final vermiş iken üç sezon önce başladığı Eylül ayı itibarı ile reytinglerde çöküşe gitmişti . Yemin dizisi 26 ekim 2020 Pazartesi günü neden Kanal D yayın akışında yok soruları da böylece cevaplanmış oldu. Yemin dizisinin gününün değişmesindeki en büyük etkenin reyting oranlarındaki düşüş olması iken tatlı bela ve Bir Garip Aşk dizilerinin hafta içi Yemin dizisi saatinde yayınlanacağı ve daha yüksek reytinglere hakim olacağı belirleniyor. Yapımcılar yemin dizisinin Hafta sonuna alınması kararını açıkladı.

Son dakika elimize geçen bilgilerde yemin dizisine son bir şans tanındığı açıklanırken Eğer ki hafta sonu da istenilen reytinglere ulaşamaması yemin dizisinin akıbetini negatif yönde etkileyecek ve final kararı alınacak . Ancak Yemin dizisi hafta sonları yayınlandığı reytingleri yeterli olursa dizi devam edecek.  Biz de Yemin dizisi ile alakalı bütün detayları diziye severek izleyen izleyici için paylaşıyoruz.

Yemin dizisi final mi olacak

Bir tek hafta sonları yayınlanacak olan Yemin dizisi için Görünen köy kılavuz istemez dedirten reyting oranları yeni sezonda düşüşe geçmesi diziye son bir şans verilerek hafta sonu alınması Aslında dizinin tamamen dişinin çekildiğini işaret ederken Emir ile Reyhan'ın sevilmesi ancak Emir ile Feride çiftinin birbirine yakıştırılan maması dizinin izlenme oranlarını düşürdü ve geçtiğimiz sezonda saati değişse de izleyici Emir ile Feride'ye bir türlü alışamadı.