Yemin dizisi bitti mi? Yemin dizisi sezon finali ne zaman, yeni sezon olacak mı?

Kanal 7'nin sevilen dizisi Yemin sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Gökberk Demirci ve Cansu Tuman’ın başrollerini paylaştığı dizinin yeni sezonu devam edecek mi merak ediliyor.

Dizi Haberleri 04.06.2021 - 18:25 04.06.2021 - 18:42 Volkan Arık

Kanal 7'de hafta sonları yayınlanan Yemin dizisinin sezon finali merak ediliyor. Dizi severler şimdiden Yemin dizisi sezon finali mi yapıyor sorusunun yanıtını araştırırken bir yandan da yeni sezonun olup olmayacağı araştırılmaya başlandı. Peki Kanal 7 Yemin dizisi bitti mi sezon finali mi yaptı? Yemin dizisi yeni sezonda yayınlanacak mı?

Kanal 7 ekranlarında Gökberk Demirci ve Cansu Tuman'ın başrollerini paylaştığı yemin dizisinin sezon finali yapacağı açıklandı. Yemin dizisi sezon finali de belli olurken sevilen diziyi yakından takip eden izleyiciler ise yeni sezonun olup olmayacağını araştırmaya başladı. Özellikle yeni sezonda oyuncu kadrosu da merak edilen dizide Gökberk Demirci kalacak mı sorusunun yanıtı merak ediliyor. Peki Yemin sezon finali ne zaman? Yemin dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak?

KANAL 7 YEMİN SEZON FİNALİ Mİ YAPIYOR?

Kanal 7 ekranlarında Hakan Arslan ve Reyhan Peker'in yönetmenliğini üstlendiği Gökberk Demirci, Cansu Tuman, Melahat Abbasova, Elif Özkul, Hülya Aydın gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı Yemin dizisi hafta sonları ilgi ile takip edilen diziler arasında yer alıyor. Geçtiğimiz sezon Özge Yağız'ın ayrılması ile birlikte biteceği konuşulan dizi bu sezonda da beklediği ilgiyi izleyicilerden görmeyi başardı. Yemin dizisi sezon finali tarihi yapımcılar tarafından açıklandı. Alınan bilgiye göre 27 Haziran Pazar günü Yemin dizisi sezon finali yapacak ve ekranlara ara verecek.

yemin-dizisi-bitti-mi-yemin-dizisi-sezon-finali-ne-zaman-yeni-sezon-olacak-mi-3

YEMİN DİZİSİ YENİ SEZON OLACAK MI?

Kanal 7 yönetiminden yapılan açıklamaya göre yeni sezonda da Yemin dizisi ekranlarda olmaya devam edecek. Yaz arası verecek olan dizinin Eylül ya da Ekim ayında yeniden ekranlara dönmesi bekleniyor. Yemin dizisinin oyuncu kadrosunda bir değişiklik olup olmayacağı ise şu anda bilinmiyor.

YEMİN DİZİSİ KONUSU NE?

Oldukça varlıklı ve tanınmış bir aile olan tarafına Ailesi oğulları Emir'i evlendirmek için kendilerinin Seçtiği bir gelin adayı bulurlar. Ancak Emir, Köyden gelen Reyhan’la evlenmek istemez. Reyhan da tanımadığı bir yabancı ile evlenmek istemez ancak ailelerin arasında yapılan anlaşma sonucunda evlenmeye karar verirler. Birbirlerine sevmeyen ve alışamayan Reyhan ile Emir sonrasında aşık olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@