Yemin Emir kimdir? Yemin dizisi Emir karakteri kim oynuyor? Kanal 7 ekranların fenomen dizisi Yemin başrol erkek oyuncusu Gökberk Demirci nereli? Gökberk Demirci evli mi sevgilisi var mı ? Gökberk Demirci ve İsmail Demirci akrabalığı var mı? En çok merak

Yemin Emir kimdir? Yemin dizisi Emir karakteri kim oynuyor? Kanal 7 ekranların fenomen dizisi Yemin başrol erkek oyuncusu Gökberk Demirci nereli? Gökberk Demirci evli mi sevgilisi var mı ? Gökberk Demirci ve İsmail Demirci akrabalığı var mı? En çok merak edilen Gökberk Demirci soruları ve cevapları sizler için araştırdık.Yemin dizisi Emir kim? Hangi oyuncu oynuyorKanal 7 ekranlarında rekorlar kıran Yemin dizisinin başrol erkek oyuncusu Emir karakterini Gökberk Demirci canlandırıyor. 1989 doğumlu yakışıklı oyuncu Cengiz Küçükayvaz tiyatrosu oyuncularından. Dövüş sanatlarına meraklı olan oyuncu, kardeşini kaybettikden sonra hayata küsmüş ve modelliğe başlayarak kavgayı bırakmıştır. İlk olarak Arka Sokaklar dizisinde yer alan oyuncu, Adını Sen Koy dizisinde Kılıç karakterini canlandırmıştır. Başrol Reyhan'la ikinci dizileridir. 

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!


Gökberk Demirci nereli? Evli mi?

Gökberk Demirci Adanalı, 1.81 boyunda oyuncu Terazi erkeğidir. İlk olarak reklamla başladığı ekran macerasına bir çok dizi ve filmde yer alarak sürdürmüştür. Oyuncu evli değildir. Gökberk Demirci dizileri ve filmleri!

Daha önce 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinde yer alan oyuncu, Osmanlı'da Derin DEvlet dizisinde yer aldı. İlk sinema filmi Demir Atlı Gringo'da yer aldıkdan sonra Adını Sen Koy'da Kılıç, Hayatımın Aşkı dizisinde adil karakteriyle ekranda boy gösterdi. Yıldızlarda Kayar sinema filminden sonra Arka Sokaklar dizisine konuk oyuncu oldu. Malazgirt 2071 filminde Sultan Alparslan rolüyle ekranlara gelen oyuncu şu sıralar Yemin dizisinde Emir karakterini canlandırıyor.