Bomba isimlerin dahil olacağı 2023 senesinin yeni dizileri geliyor. Yeni başlayacak diziler ATV, Show TV, Fox TV ve Star TV yeni dizileri hangileri?

Dizi sektörü özellikle de son senelerde çok büyük tüketim sergilerken, her sezon ya başında ya da ortasında sayısı 10 lu basamaklarka ifade edilecek yeni diziler başlamakta.   Gerek günü boş kalan gerekse de dizisi final yapan izleyici yeni dizileri merakla araştırıyor. 

Şu sıralar bir çok kanalın günleri boş iken yeni başlayacak diziler 2022 ve yeni başlayacak dizler 2023 sezonunu adeta ele geçireceğe benziyor. Kimi kanal yeni dizileri için final verecek olan dizileri bekliyor, kimisi de rekabetin azalmasını irdeliyor. İşte hal bu iken Yeni başlayacak diziler 2023 araması şimdiden yapılıyotr. Yeni başlayacak diziler Türk dizileri hangileri araması da bir o kadar mevcut. Fox tv yeni dizileri, ATV yeni dizileri, Show TV yeni dizileri ve daha niceleri haberimizde. 

Yeni sezonda yeni başlayacak diziler 2023 kadrosunda tam 15 dizi yer almakta iken yeni başlayacak dizilerin hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı konusunda yaptığımız araştırma detaylarını sunuyoruz. 

Yeni başlayacak diziler arasında öyleleri var ki kadrosundaki isimler adeta yok artık dedirtecek. Şu günlerde başlayan bir çok dizinin aslında tutmayacağını da biliyoruz. Kimisinin konusu, kimisinin oyuncu kadrosu uyuşmazlığı kiminin de günündeki rekabet sorunu. İşte yeni başlayacak diziler 2023 senesine damgasını vuracak yeni diziler listesi sizlerle. 

Yeni başlayacak diziler 2023

Bu sezon başlayan yeni diziler, geçtiğimiz sezondan gelen diziler ve yaz dizilerinden devam edenlerin yanısıra bir de yeni başlayacak diziler rekabet ortamında reyting savaşı vermeye hazırlanıyor. 

Yeni başlayacak diziler 2023 listesi için umutlu olduğumuzu söyleyelim. Çünkü yeni başlayacak diziler 2023 senesinde öyle isimlerin olacağı söyleniyor ki... 

Bu haberimizde sizler için yeni başlayacak Türk dizileri konusunda detaylandırma yapacağız. Sizlere yakında başlayacak olan o dizilerden bahsedeceğiz

Yeni başlayacak dizilerde kimler olacak?

Kenan İmirzalıoğlu,  Burak Deniz, Cansu Dere,  Engin Altan Düzyatan,  Engin Akyürek,  Hande erçel, Elçin Sangu gibi isimlerin yeni başlayacak diziler 2023 kadrosunda yer aldığını biliyor muydunuz. 

Yalı Çapkını dizisiyle haftalık reytinglerini 10 üzerine taşıyan Star Tv yeni başlayacak 2023 dizileri arasına öyle isimler dahil edece ki. Star TV yeni bombaları patlatmaya hazırlanıyor

Selahattin Paşa'nın başrolünde yer alacağı ve yapım şirketinin OGM Pictures olduğu Kod Adı Ömer dizisi çekimleri yakın zamanda başlayacak. Kudüs'ün Ultra Ortodoks bir Mahallesi'nde yaşayan bir ailenin gündelik yalantısı anlatılacak. Netflix'te yayınlanan Shtisel dizisinin uyarlaması olarak karşımıza çıkacak.

Yeni Başlayacak diziler Star Tv aramanızda karşınıza çıkacak bir diğer yeni dizi ise Çöp Adam oyuncu kadrosunda  Engin Altan Düzyatan Sedef Avcı ve uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Elçin Sangu var.  Yağız Alp'in yönetmen koltuğunda oturduğu  Çöp Adam dizisi yazılımcı olan Tamer'in birdenbire inanılmaz bir paraya sahip olup ailesi ile yalıya taşınmasından sonra başlayacak bir hikaye anlatıyor

Star Tv'nin diğerbombası ise Kral Kaybederse olacak. Malum daha önce Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde oynayacağı Kral Kaybederse dizisinden oyuncunun geri çekildiği söylenirken Gülseren Budayıcıoğlu Kral Kaybederse dizisi oyuncu kadrosunu kısa zamanda tamamlayacağız dedi. Kral Kaybederse de başrolün kendileri ile 2 yıl sözleşme imzalayan Ebru Şahin 'in olacağı söyleniyor. 

Yeni başlayacak diziler tv8'in geçtiğimiz akşam başlayan Tuzak dizisinden sonra merakla beklenen dizisi Sıfırıncı gün olacak. Doğduğun ev Kaderindir ve Annenin Sırrıdır isimli projelerde yer alan Engin Öztürk başrol oynayacak. Uluslararası bir suç hikayesi olarak öne çıkan Sıfırıncı Gün izlenme rekorları hedefi ile geliyor. 

 Show TV'de Aile dizisi merakla beklenirken başrol İbrahim Çelikkol'un KLuş Uçusu dfilminden mütevellit diziden ayrıldığı söyleniyor. Dizi şu sıralar rafa kaldırıldı,

Fox'un yeni bombası Darmaduman dizisi de yeni başlayacak diziler 2023 aramasında karşımıza çıkacak.  Bewer Local uyarlaması olacak dizinin başrollerinde Mert Yazıcıoğlu hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz yer alıyor

Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et" Ünlü Yer Bilimci Prof. Dr. Celal Şengör Canlı Yayında Küfür Etti: "S... Et"

Yeni başlaaycak diziler Show TV'de Kızılcık Şerbeti için gün sayılıyor.  Diğer yeni başlayacak diziler FOX tv aramasında karşımıza DEvllerin Aşkı ve Kod Adı Oğuz dizileri başlayacak. 

Hande Erçel yeni sezon dizileri arasında 

Burak Deniz ve Hande erçel İçimdeki Yabancı dizisi ile ekranlara geri dönecek.

Son bomba ise o 3 medyadan Benim Adım Farah dizisine hazırlanıyor. Başrol ise Aslı Enver olacak