Yeni Destek Paketi Duyuruldu, 6000 TL'ye Kadar Kimlik Kartınız ile Ödenecek, Hesapları Kontrol Edin

Yeni Destek Paketi Duyuruldu, 6000 TL'ye Kadar Kimlik Kartınız ile Ödenecek, Hesapları Kontrol Edin. Son dakika olarak bankalardan duyuru geldi. İşte detaylar...

Ekonomi 12.09.2021 - 09:47 12.09.2021 - 09:49 Vural Pars

6.000 TL'ye kadar sadece kimlik kartınız ile ödenecek yeni destek kredi paketi duyuruldu. 6.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak alacağınız bu Kredi paketi bankalar aracılığı ile sizlere sunulacaktır. 6.000 TL'ye kadar onay almak isteyen müşteriler banka kredi şartlarına uygun olmalı ve kredi notunun yüksek olması gerekiyor. Başvuru yapan kişilerin 18 yaşından büyük olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ile birlikte bankalar ile arasında bir sorun olmaması Kredi onayını hemen verecektir. 

DenizBank'tan hemen onaylı 6000 TL kredi...

Denizbank üzerinden hemen onaylı 6 bin TL'ye kadar nakit imkanından faydalanabilirsiniz. Denizbank üzerinden hızlı bir şekilde kredi onayı alabilir onaylanan tutar kadar krediyi hemen hesabınıza atabiliyorsunuz. Denizbank üzerinden yapılan bu kampanya ile birlikte 6.000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı alabilir onaylanan tutar kadar krediyi banka şubelerinden veya mobil uygulama üzerinden kullanabilirsiniz.

3280 numarasına Kredim yazın boşluk bırakın, kimlik numaranızı da yazdıktan sonra bu mesajı gönderin. 5 ila 10 dakika arasında sizlere Denizbank üzerinden kredi başvuru sonucu gelecektir. Denizbank üzerinden yapılan kredi başvurusu sonucunda hızlı bir şekilde onay almak isteyen kişiler belirtilen şartlar dahilinde hemen kredilerini kullanabilecekler. 

Aktifbank üzerinden 6.000 TL'ye kadar düşük kredi notu olan kişilere kredi...

6.000 TL'ye kadar düşük kredi notu olup kredi onayı almak isteyen kişiler aktifbank n kolay kredi kampanyasına katılabilir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek buraya Kredi yazın boşluk bırakın t.c. kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin.

son-dakika-esnaf-olanlara-4000-tl-ek-odeme-basladi-ihtiyaci-olanlar-alabilecek1

Göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında sizlere Kredi sonucu gelecek ve onaylanan tutarı ne kadar olduğu mesajla gösterilecektir. kredi başvurusu yapacak olan kişiler belirtilen şartlar dahilinde hızlı bir şekilde onay olabilir onaylanan tutarlarını ev adreslerinde veya iş adreslerinde istedikleri zaman kullanabilirler.

6.000 TL'ye kadar verilecek olan bu destek kredisini isteyen müşteriler PTT şubelerine giderek sadece kimlikleri ile birlikte de kullanabilirler. PTT şubelerine gittiğiniz zaman gişe işlemleri personelinden 6.000 TL'ye kadar aktif bank kredisi başvurusu yapmak istediğinizi söylerseniz sizlere form verecek ve bu formu doldurduktan sonra kimliğinizle birlikte başvuru yapabileceksiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@