Çok büyük reklamlarla başlayan Kanal D'nin iddialı dizisi Yeni Hayat final yapıyor. Perşembe akşamları yayınlanan Yeni Hayat dizisi neden final yapıyor ?Yeni Hayat ne zaman final yapacak? sorularının cevapları sizlerle.

Çok büyük reklamlarla başlayan Kanal D'nin iddialı dizisi Yeni Hayat final yapıyor. Perşembe akşamları yayınlanan Yeni Hayat dizisi neden final yapıyor ?Yeni Hayat ne zaman final yapacak? sorularının cevapları sizlerle.Kanal D ekranlarında Her perşembe akşamı dizi saati olan 20.00 da başlayan Yeni Hayat dizisi final yapacak. Çok iddialı başlayan Yeni Hayat dizisi Geçtiğimiz sezon yayınlanan Mucize Doktor ve Bir Zamanlar Çukurova'nın karşısında rekabet savaşını kaybettiği ve dizi mecrasına son vereceğini Geçtiğimiz günlerde açıkladı.

 

Gözden kaçırmayın

Survivor 25 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 25 Nisan 2022 4. eleme adayı kim oldu? Survivor 25 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 25 Nisan 2022 4. eleme adayı kim oldu?


Yeni Hayat final yapıyorYayınlandığı ilk bölüm ile çok izlenilen ancak sonrasında reytinglerde devamlı bir düşüş sergileyen Yeni Hayat dizisi final yapacak. AAncak Yeni Hayat dizisi ne zaman final yapacak? Bu hafta yani 8 Ekim 2020 tarihinde 6. bölümü ile ekranlara gelen Yeni Hayat dizisi reytingleri nasıl?  dizi izlendi mi? Yeni Hayat final mi yapacak soruları çok meraklı araştırılırken, sizler için Tüm detayları inceledik. Geçtiğimiz hafta yayınlanan Yeni Hayat dizisi yayınlandığı gün yani perşembe akşamında reyting oranlarında 12. sırada yer alması Aslında dizinin akıbetini belli etmişti. Diğer dizilerin adeta Yeni Hayat dizisini sollaması Yeni Hayat dizisini geri planda bıraktı. Vakti hal böyle olunca Yeni Hayat yapımcılarının da kazançlarının bir hayli az seyrettiği söylenildi ve dizinin ne zaman final yapacağı da belirlendi.

 Yeni Hayat ne zaman final yapacakKanal D ekranlarının en çok izlenilen dizisi olarak başlayan ancak sonrasında oyuncularının başarısını bile gölgede bırakan bir senaryosunun olduğu paylaşımları sonrasında Yeni Hayat dizisi ilgi çekmedi. Aslında Yeni Hayat dizisinin emeğinin çok fazla olduğu aşikar iken diziyi severek izleyenler reytinglerden tekrardan güzel haber bekliyor. Ancak Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat dizisi final açıklamasına göre Yeni Hayat dizisinin final tarihi 22 Ekim 2020 Perşembe akşamı olarak görülüyor.

 Yeni Hayat dizisi reytingleri nasılIlk yayınlandığı bölümlerde çok dikkat çekse de bu kadar başarılı oyuncunun yer aldığı Yeni Hayat dizisinin başarılı olamamasının sebebi nin kesinlikle oyuncular ile alakalı olmadığını söyleyebiliriz. Ancak dizinin senaryosunu basit olduğu ilgi çekmediği sosyal medya üzerinde çok konuşuluyor. Ancak yazın çekimlere başlayan Yeni Hayat dizisinin stok bölümlerinin olması diziye 22 Ekim'e kadar götüreceğini gösteriyor