Kanal D ekranlarının yeni sezon dizisi olarak başlattığı Yeni Hayat dizisi birçok spekülasyona davetiye çıkartmak tayken Yeni Hayat dizisinin final yapacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Öyle ki dizi severler sosyal medya hesaplarından Yeni Hayat dizisi fi

Azra Kohen Başak Sayan Kavgası Seksi Pozlar Ve "Hırs" İle Çirkinleşti! Fİ-Çİ-Pİ Üçlemesi İse Yine Gündem Oldu! Azra Kohen Başak Sayan Kavgası Seksi Pozlar Ve "Hırs" İle Çirkinleşti! Fİ-Çİ-Pİ Üçlemesi İse Yine Gündem Oldu!
Kanal D ekranlarının yeni sezon dizisi olarak başlattığı Yeni Hayat dizisi birçok spekülasyona davetiye çıkartmak tayken Yeni Hayat dizisinin final yapacağı iddiaları ortaya atılmıştı. Öyle ki dizi severler sosyal medya hesaplarından Yeni Hayat dizisi final mi yapıyor soruları ile gündemi sürekli meşgul ediyorlardı. Serkan Çayoğlu Melisa Aslı Pamuk başrollerinde oynadığı Yeni Hayat dizisinin final yapacağı geçtiğimiz günlerde kesin olarak açıklandı . VeSonrasında da herkes Yeni Hayat neden final yapıyor sorusunu da sormaya başladı.
Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni hayat dizisi ne yaparsa da reytinglerde yükselmeye gidilmedi. Senaryo değişikliği gibi birçok değişiklik ile birlikte Yeni Hayat'a verilen son şansın da iyi değerlendirilmemesi sonucunda Yeni Hayat bu akşam yayınlanacak 9. bölümü ile finale adım atmış olacak. Yeni Hayat neden final yapıyor

Yeni Hayat dizisi final yapıyor!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Başak Soysal'ın oturduğu, başrollerini Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk, Tayanç Ayaydın, Nilperi Şahinkaya, İpek Filiz Yazıcı ve Nisa Sofiya Aksongur'un paylaştığı yapım senarist değişikliklerine rağmen beklenilen oranları alamadığından ekran macerasını sonlandırıyor. Yeni Hayat dizisi çekimleri sona erdi ve eldeki 3 bölüm yayınlayarak ekran macerasını sonlandırıyor.

Yeni Hayat finali ne zaman?

Kanal D ekranların sevilen dizisi Yeni Hayat final tarihi belli oldu. Yeni Hayat dizisi 29 Ekim 2020 perşembe akşamı final yapıyor.

Yeni Hayat neden final oluyor?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yeni Hayat dizisi reytinglere yenildi. Karşısında ATV ekranlarında Bir Zamanlar Çukurova ve FOX TV ekranlarında Mucize Doktor gibi yapımlara karşı varlık gösteremeyen dizi final kararı aldı.
Dizinin final yapması izleyicileri ve seyirci kitlesini Bir Hayli üzeceğe benzemiş iken Yeni Hayat final sebebi kesinlikle oyuncuları ve yönetmeni ile alakalı olmadığını sizlere söyleyebiliriz . Yeni Hayat dizisinin senaryosunun tıkanıp kalması ve izleyeceği heyecanlandıracak gelişmelerin yaşanmaması yani senaryosunun diğer dizilere göre alt kalması sebebiyle Yeni Hayat dizisi bu akşam 9. bölümü ile final yapacak