Show Tv ekranlarında iddialı bir girişle başlayan "Baba" dizisi Haluk Bilginer ismi ve oyunculuğuna rağmen beklenen başarıyı elde edememişti ama bir şans daha verilerek yeni sezon onayı verilmişti. Ancak artarda gelen oyuncu kayıpları ile işler değişti...

Haluk Bilginer gibi dev bir ismi kadrosunda bulunduran Baba dizisi oyuncu değişiklikleri de dahil hertürlü çabayı boşa çıkartarak bir türlü beklenilen reytingleri yakalayamamıştı.

Hikayesinden mi? senaryo başarısızlığından mı? oyuncu uyuşmazlığından mı? bilinmez sadece başrol olan Tolga Sarıtaş değil aslında tüm oyuncular bir döngü halinde geri planda kalmışlardı ve genel bir kasvet ve gölgeden kurtulamamışlardı.

BABA DİZİSİ OYUNCULARI-İSİMLERİ KARAKTERLER: Baba dizisi nerede çekiliyor, konusu nedir, uyarlama mı? - Magazin Haberleri - Milliyet

En son Haluk Bilginer’in bile geri plana düştüğü diziye oyuncu değişiklikleri de fayda etmemişti ki herşeye rağmen ikinci sezon hakkı verildi.

Beril Pozam’a hikayeden çıkartmakla yapılan haksızlık yankı bulurken bu defa da oyuncular diziden ayrılmaya başlamışlardı.

Diziden önce Beril Pozam çıkarılmış daha sonra ise Oktay Çubuk, Zeynep Tuğçe Bayat, Özge Özacar gibi isimlerdiziden ayrılmıştı.

Baba dizisinin setinde kriz! – Güncel Haberler, Son Dakika Haberleri, Turktime Haber Portalı

Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans… Ah Belinda Filminin Konusu Nedir? Neslihan Atagül’den Muhteşem Performans…

Ay Yapım imzalı bir hayal kırıklığı olan dizisi Baba’ya vedalar devam ederken, yeni ayrılık haberi ise hikayeye sonradan dahil olan oyuncudan geldi.
Elif karakteriyle diziye dahil olan ve Tolga Sarıtaş’ın yeni partneri olarak yer alan Dilara Aksüyek’de diziden ayrılan isimlerden biri oldu.