TFF Başkanı Nihat Özdemir'in istifası sonrası yeni TFF başkanı kim olacak sorusu akıllara geliyor. Peki TFF başkanlığına aday en büyük isim Göksel Gümüşdağ başkan olacak mı?

TFF başkanı Nihat Özdemir'in istifası ardından kulisler oldukça hareketli. Kulislerden gelen bilgiye göre Yeni TFF Başkanlığı için Göksel Gümüşdağ ismi geçiyor. Peki Göksel gümüşdağ TFF başkanı olacak mı?

Kulüp başkanı TFF başkanı olabilir mi?

Daha önce Beşiktaş'tan ayrıldıktan sonra TFF başına geçen Yıldırım Demirören de olduğu gibi Göksel Gümüşdağ Başakşehir başkanlığını bırakarak TFF başkanlığa geçebilir. Ancak Göksel Gümüşdağ Başakşehir kulübünün başkanı olduğu gibi sahibi de. Şu an için kulislerde TFF başkanlığında en büyük aday Göksel Gümüşdağ Başakşehir'den istifa edip TFF başkanı olabilir.

Gözden kaçırmayın

Ortalık Fena Karışacak! Başta Erdoğan Olmak Üzere AKP'lilerin Türklüğü Bir "Cümle" İle Sorgulanmaya Başlandı! Ortalık Fena Karışacak! Başta Erdoğan Olmak Üzere AKP'lilerin Türklüğü Bir "Cümle" İle Sorgulanmaya Başlandı!

Göksel Gümüşdağ yeni TFF Başkanı mı?

Göksel Gümüşdağ şu an için resmi olarak henüz TFF başkanı olacağını yada istediğini duyurmadı. Ancak 4 gün önce Erman toroğlu ilk olarak Nihat Özdemir'in istifa edeceğini ve yerine Göksel Gümüşdağ geçeceğini söylemişti.

Erman toroğlu aldığı istihbarat 4 gün sonra Nihat Özdemir'in istifasıyla güçlenirken, TFF Başkanlığını işaret ettiği Göksel Gümüşdağ TFF başkanı olması mümkün görünüyor.

TFF Başkanı ne zaman açıklanır!

Nihat Özdemir'in sıcak istifası sonrası TFF başkanı bu hafta içinde açıklanması bekleniyor.