Yeni Transfer Açıklandı! Garanti Bankası "10 numara" Yeni Bir Borç Transfer Kredisi Duyurdu, Borçlarınızı Hesaplayın 

Garanti bankası yaptığı yeni açıklama ile birlikte yeni bir kredi paketi hazırladı. Başvuru yapacak olan kişilerin banka müşterisi olması durumunda düşük faizlerle alabilecekleri yeni bir borç transfer kredisi kampanyası duyuruldu. Borç kapatma kredisi arayan kişiler için yeni bir işlem yapacak olan Garanti Bankası, yaptığı bu kredi kampanyası ile birlikte hemen aynı gün içinde destek verileceğini açıkladı. Banka üzerinden hemen işlem yapmak istiyorsanız tüm güncel olan banka borçlarınızı hesaplamanız yeterli olacaktır. 

KREDİ BAŞVURUSU NASIL?

Garanti Bankası borç kapatma kredisi için sadece;

  • Kredi kartı borçları 
  • İhtiyaç kredisi borçları
  • KMH hesabı borçları 

için başvuru yapabilirsiniz. Güncel olması da önemlidir. Eğer 100 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi kullanmak istiyorsanız Garanti bankası şubelerine kimlik ve gelir belgeniz ile giderek tüm banka borçlarınızı tek bir yere toplayarak, dağınık borçlarınızdan kurtulabilirsiniz ve bu şekilde kredi alabilirsiniz. Aynı gün içinde kredi kullanmak isteyenlere banka şubeler ve internet üzerinden işlem vermektedir.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı! İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Personel Alımı İlanı Paylaştı!

Garanti bankası kredi kartı ve kredi borçlarınızı kapattığınızda sizlere hemen destek verecektir. Uygun faiz oranları ile birlikte kredilerinizi hesaplarınıza atabilecek ve bu kredileri kullanmanıza olanak sağlanacaktır.