Beyoğlu Taksim'de sığınmacı ıslıkları ve bağrışları ile bir mahalle adeta inledi…

Beyoğlu Taksim'de sığınmacı ıslıkları ve bağrışları ile bir mahalle adeta inledi…

Emeklinin Maaşı Katlanacak! Hükümetin Son Dakika Seyyanen Zammı Açığa Çıktı! Emeklinin Maaşı Katlanacak! Hükümetin Son Dakika Seyyanen Zammı Açığa Çıktı!

Taksim Demirören AVM'nin arka sokaklarında  "Travestiler sokağı" olarak bilinen yere sığınmacılar akın ederek arbede çıkarttılar. İlginç grup travestilerin cama çıkması için ıslık çalıp bağıran sığınmacılar yere göğü resmen inletti.

İstanbul'da Ramazan bayramının birinci gününde çekilen görüntüler, Türkiye’nin yeni halini ortaya koydu. Sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına giren görüntüler “sığınmacı”, “mülteci” ya da “oy garantisi” her ne denilirse denilsin Türkiye’nin Afgan ve Suriyeli akını ile nasıl bir rezalet yaşadığını bir kere daha gösterdi.

Beyoğlu Taksim'deki Demirören AVM'nin arka sokaklarındaki "Travestiler sokağı" olarak bilinen bölgedeki  görüntüler ayrıca tartışma yarattı.

Çalıştıkları yerlerin tatile girmesinden faydalanan yabancı uyruklu yüzlerce kişi, Küçük Bayram sokağında, travestilerin cama çıkması ve kendilerini eve alması için çok çirkin bir görüntü ve ses kirliliği yaşatırken, sokakta ve çevrede yaşayanları da korkuttu.