SSK, Bağkur ve Memur emeklilerine yıl bitmeden bir müjde daha geldi!

Yeni yıla girmeden önce son dakika 3000 TL nakit ödeme alabilirsiniz. O Banka son başvuru tarihi olarak 31 Aralık 2022'yi işaret etti. Tüm emekliler anında 3000 TL nakit ödeme imkanından yararlanabilecek. Üstelik geri ödeme yok, kefil yok, şart yok! Peki emekliye 3000 TL nakit ödemeden nasıl yararlanılır? Başvuru nasıl ve nereye yapılır? Detaylar haberimizde sizlerle...

Emekli vatandaşları bankasına çekmek isteyen bankalar yoğun bir rekabet içerisine girdi. Özellikle de nakit sıkıntısı içerisinde bulunan müşterilerin ilgisini çekmek adına ING Bank yeni kampanya duyurusu yaptı. Banka, emeklilere yönelik yeni kampanyasını resmi internet adresinden paylaştı. Emekli maaşını bankasına getiren vatandaşlara bir defa olacak şekilde promosyon ödemesi yaptığını belirten ING Bank, emekli maaşını ING Bank'a getiren vatandaşlara 3 bin TL ödeme gerçekleştirecek. Son başvuru tarihi olan 31 Aralık tarihini kaçırmayın.

ING'den Emekliye 3000 TL! Son Bavuru Tarihi 31 Aralık 2022

20 Ocak tarihi ile 31 Aralık 2022 tarihleri arasında SGK emekli maaşı ödemesi alan vatandaşlar, 3 sene boyunca maaşlarını ING Bank'tan almayı taahhüt etmeleri halinde 3 bin TL tutarındaki nakit promosyonu ödemesi almak için hak kazanıyor. Taahhütnamenin imzalanmasının ardından ek herhangi bir koşula gerek kalmadan, aylık geliri 1.500 TL'nin altında bulunan vatandaşlara 1.700 TL promosyon, aylık geliri 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan vatandaşlara 2.200 TL ve emekli maaşı 2.500 TL'nin üzerinde olan vatandaşlara da 3 bin TL promosyon ödemesi gerçekleştirilecek.

Aynı zamanda ek ödül taahhütnamesine imza atıldığında, 60 gün içinde iki yeni fatura ödeme talimatında bulunan kişilere ayrı olarak 150 TL nakit ödül ödemesi veriliyor. 20 Ocak ve 31 Aralık 2022 tarihlerini kapsayan bu süreçte, ilk defa kredi kartı alan veya kampanya başlangıç tarihi ile birlikte son 3 ay içerisinde mevcut kartları ile hiç harcamada bulunmayan kişiler, kampanyanın başladığı andan itibaren 30 Nisan 2022 tarihine kadar gerçekleştirecekleri harcama toplamı 600 TL'ye karşılık ek olarak 200 TL nakit promosyon elde edecek.

Gerçekleştirilecek ödeme vatandaşların emekli maaşı aldıkları hesaplarına, ek ödül taahhütnamesi iptal edilmedi ise ilk maaş ödemesinin alındığı ayı takip eden ayın ilk günü gerçekleştirilmektedir. Sizlerde ING Bank resmi internet adresine giriş yaparak ya da müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Twitter Blue ile Nasıl Para Kazanılır? Elon Musk Para Kazanma Özelliğini Açtı! Twitter Blue ile Nasıl Para Kazanılır? Elon Musk Para Kazanma Özelliğini Açtı!

Kimler Yararlanabilir?

Kredi kartı kampanyasında 20 Ocak ile 31 Aralık tarihleri içerisinde ek ödül taahhüdünde bulunarak faydalanan vatandaşlar, taahhütlerini iptal ederek tekrar taahhütte bulunmaları halinde 20 Ocak itibarıyla ING Bank'tan promosyon taahhüdü olan ve bir diğer SGK emekli aylığı getirenler kampanya kapsamının dışında tutulmaktadır. Kampanyaya ilişkin başvurularınızı ING Bank Bireysel Internet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezleri ile yapabileceğiniz gibi şubeler üzerinden de bu işlemlerinizi yapabilirsiniz.