Son dönemin popüler yıldızlarından biri olan ve sevgilisi Cedi Osman’la evlilik hazırlığı yapan Ebru Şahin’in estetiksiz hali sosyal medyanın gündeminde…

Yere göğe sığdırılamayan Ebru Şahin’i siz bir de estetiksiz görün! Sevgilisi Cedi Osman böyle görse burun kıvırır! Pek çok yan rolün ardından atv ekranlarında yayınlanan Hercai dizisinde canlandırdığı Reyyan karakteriyle kariyerinin zirvesine çıkan Ebru Şahin şimdilerde yine atv’de yayınlanan Destan dizisinin başrolünü üstleniyor. Kısa sürede kariyeri bambaşka bir yere evrilen Ebru Şahin’in estetiksiz fotoğrafı bir anda ortaya çıktı ve kısa sürede elden ele yayılınca sosyal medyanın gündem maddesi haline geldi. İşte Ebru Şahin’in herkesin ağzını açık bırakan o fotoğrafı.

Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir? Ve Türkan Şoray Kanunları Yine Gündem Oldu! İfşa Olan Türkan Şoray Kurallarının Mimarı Rüçhan Adlı Kimdir?

İstanbullu Gelin dizisindeki yan rolüyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin’in fark edilmesi çok uzun sürmedi. 28 yaşındaki güzel yıldız İstanbullu Gelin’in ardından soluğu atv ekranlarında yayınlanan bir dönemin fenomen yapımı haline gelen Hercai dizisinde aldı. Hercai dizisinde Reyyan karakterine hayat veren Ebru Şahin’in dönüm noktası bu sayede Hercai oldu. Hercai dizisinin akabinde pek çok reklam filminde rol alan, sosyal medyada milyonlarca takipçiye ulaşan Ebru Şahin, şimdilerde hem sosyal medyadan hem de rol aldığı Destan dizisinden aldığı paralarla paraya demiyor. 

Şimdilerde Destan dizisinde Akkız karakterine hayat veren, oyunculuğu her geçen bölümde daha daha iyi olan Ebru Şahin hem kariyerinde hem de özel hayatında epey mutlu. Uzun bir süredir Milli basketbolcu Cedi Osman ile aşk yaşıyor. Adları ilk olarak aşk dedikodularına karıştığında bu iddiaları kati bir dille yalanlayan Cedi Osman ve Ebru Şahin çifti şimdilerde evlilik hazırlığı yapıyor. Ünlü çift 2022 Temmuz’unda yapacakları düğünle evlenecek. Evlendikten sonra da Cedi Osman’ın NBA’de forma giymesi nedeniyle Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayacaklar. 

Şimdilerde hem güzelliği hem de düzgün fiziğiyle gündemden düşmeyen Ebru Şahin şimdilerde sosyal medyada bambaşka bir konuyla gündemde. Bir Instagram hesabının yayınladığı Ebru Şahin’in estetiksiz fotoğrafı adeta ortalığı kasıp kavurdu. Sık sık estetik operasyon geçirmediğini belirten Ebru Şahin’in bir burun ve çene estetiği geçirdiği, ayrıca dolgu işlemi yaptırdığı iddialar arasında. İşte Ebru Şahin’in olay yaratan estetikli ve estetiksiz hali. 


 

KAYNAK:  ilan365.net