Ünlü oyuncu Yiğit Kiraz, meslektaşı Pınar Deniz ile biten ilişkisi ile ilgili olarak konuştu. Kirazcı geçtiğimiz gün Arnavutköy’de sokak hayvanlarına mama verirken görüntülendi. Başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı, güzel oyuncu Pınar Deniz ile biten ilişkisi hakkında konuştu. İşte detaylar…

Kanal D ekranlarının en çok sevilen ve izlenen dizileri arasında yer alan Yargı dizisindeki avukat Ceylin karakteri ile oldukça büyük beğeni alan başarılı oyuncu Pınar Deniz, FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşan Evlilik Hakkında Hey Şey dizisindeki başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Yiğit Kirazcı ile aşk yaşıyordu. Geçtiğimiz gün Arnavutköy’de sokak hayvanlarına mama verirken görüntülenen ünlü oyuncu Yiğit Kirazcı, güzel oyuncu Pınar Deniz ile biten ilişkisi hakkında konuştu.

7 tam

Yiğit Kirazcı’dan Pınar Deniz Açıklaması!

Netflix’in Aşkın Kıyameti filminin çekimlerinde tanışıp güzel bir birlikteliğe adım atan, daha sonra şubat ayında ilişkilerini sonlandıran başarılı oyuncu Pınar Deniz ile yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı çifti hayranlarını oldukça üzmüştü. İkilinin ayrılması ile sevenleri oldukça üzülüp hayal kırıklığına uğramıştı. Ünlü çiftin ilişkileri herkes tarafından oldukça beğenilirken, birlikte oldukları zaman evleneceklerini düşünen insanlar dahi vardı. Kirazcı, aylar sonra biten ilişkisi hakkında konuştu.

Başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı ile güzel oyuncu Pınar Deniz birlikte oldukları dönem sosyal medyanın en popüler çifti arasında yer alıyordu. Ünlü çift birbirlerini saf bir yerden sevdiklerini açıklarken bir anda ayrılık kararı almaları sevenlerini oldukça üzmüştü. Ayrılık kararına üzülenler ünlü çifte “geri barışın” diye mesajlar atmıştı. Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Yiğit Kirazcı biten ilişkisi hakkında uzun bir zamandan sonra ilk defa konuştu.

5_1280x720-15

Yiğit Kirazcı, Pınar Deniz ile Biten İlişkisi Hakkında Ne Dedi?

Aynı projede tanışıp yeni bir aşka yelken açan ünlü oyuncu Pınar Deniz ile meslektaşı Yiğit Kirazcı, geçtiğimiz şubat ayında ayrılmıştı. Ünlü çifti birbirine çok yakıştıran sevenleri ayrılık kararına oldukça üzülmüştü. Başarılı oyuncu Pınar Deniz, ayrılık sonrası oldukça üzülmüştü. Deniz biten ilişkisi hakkında sorulan sorular için “Bu çok özel bir konu, Yiğit ile ayrıldık. Herkesin kendi hikayesi devam ediyor.” demişti. Ünlü çiftin ayrılık haberlerine üzülen sevenleri ikilinin barışması için mesajlar göndermişti.

Sabahın erken saatlerinde kaykayı ile gezintiye çıkan yakışıklı oyuncu Yiğit Kiraz, Arnavutköy’de sokak hayvanlarına mama verirken görüntülendi. Kirazcı, “Kaykayla gezintiye çıkıyprum aslında. Arkadaş benimle konuştu, ben de mama verdim, o kadar… Vatandaşlık görevi…” şeklinde açıklama yaptı. Muhabirlerin “Bunu sürekli mi yapıyorsunuz?” sorusuna da başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı, “Arabada mamamız var, görünce yapıyoruz.” İfadelerini kullanarak utangaç davranışlar gösterdi. Ayrıca ünlü oyuncu, “Köpeğim var evimde, av köpeği kendisi… Hayvanları seviyorum, onlar da beni seviyor. Aramız hayvanlarla çok iyi.” dedi.

Günün Skandalı Danıştay'dan Geldi! Gizli Kapaklı İhale İle Bedelin Yüzde 53 Fazlası Tanıdık O Şirkete Verildi! Günün Skandalı Danıştay'dan Geldi! Gizli Kapaklı İhale İle Bedelin Yüzde 53 Fazlası Tanıdık O Şirkete Verildi!

Film projesi olduğunu anlatan başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı, meslektaşı Pınar Deniz ile biten ilişkisi hakkında da konuştu. Kirazcı, “Soracak bir şey yok. Olmadı, yürümedi bir noktadan sonra. Tamamen ikimizle alakalı, içimizdeki şeyler bunlar. Çok konuşmayı doğru bulmuyorum. Özel şeyler bunlar. Allah herkesin yolunu açık etsin.” İfadelerini kullandı.