Aptal sarışın rolleri ile tanınan Yıldız Kaplan'ın yaptığı düşüncesiz paylaşım tepki çekti! Tepki çekmesine rağmen paylaşımını kaldırmadı ve cevapları ile iyice pes dedirtti. Pomeranian cinsi bir köpeğin fotoğrafını "Ailemizin yeni üyesi" diyerek paylaş

Donatçı Kendini Çok Özletmedi! Pelin Hürman Yeni Marifetlerini Açıkladı! Donatçı Kendini Çok Özletmedi! Pelin Hürman Yeni Marifetlerini Açıkladı!
Aptal sarışın rolleri ile tanınan Yıldız Kaplan'ın yaptığı düşüncesiz paylaşım tepki çekti! Tepki çekmesine rağmen paylaşımını kaldırmadı ve cevapları ile iyice pes dedirtti.

Pomeranian cinsi bir köpeğin fotoğrafını "Ailemizin yeni üyesi" diyerek paylaşan Yıldız Kaplan soranlara köpeği Eminönü'nden satın aldığını yazdığını. Kaplan bununla da yetinmedi ve ben de istiyorum ama çok pahalı diyen birine "Evet maalesef. Kızıma da dişisini aldım. Çiftleştirip veririm bir tanesini olmadı sizde" dedi.


BU NE CAHİLLİK! VİCDANSIZLIK!


Hayvanseverler Kaplan'ın bu dehşet düşüncesiz davranışı ve cümlelerine önce inanamadı ardından "Birde ünlü kişisin. Nasıl böyle düşüncesizce cahilce yorumlar yaparsın. Daha geçen onlarca cins köpek ölü bulundu, kuluçka olarak kullanılan ses telleri kesilen merdiven altı üretimlere baskın yapıldı. Satın alma sahiplen diyeceğine dediklerine bak. Bu nasıl cahillik, aptallık, vicdansızlık. Hiç mi olan bitenden haberin yok. Hadi sokaktakileri istemedin. Barınaklar hevesle alınıp sokağa atılan cins köpeklerle dolu" yorumunda bulundu.

PES ARTIK BİRDE ÜNLÜ OLACAK GAZ VERDİ İNSANLARA!


Aptal sarışın rolleri ile tanınan Yıldız Kaplan bu yorumlara yanıt vermezken paylaşımını da silmedi. Türkiye'de hayvan haklarına dair büyük eksiklikler varken sokaklar satın alınıp sokağa atılan cins hayvanlarla doluyken, merdiven altında işkencelerle çiftleştirilen köpek üretim yerleri, evlerinde kafasına göre hayvanı kuluçka makinesi yapıp çiftleştirip satanlar varken, bunlara hiçbir ceza verilmezken ünlü bir isim bu leşliklere destek veren bir paylaşım yaptı.

Hayvan satın almayın barınaklardan, sokaklardan sahiplenin derken satın aldım diyen, çiftleştireceğim diyen ünlü ismin bu düşüncesizliği pes dedirtti. Kaplan'a Suna Yıldızoğlu gibi ünlülerin de "Çok tatlıymış" diyerek destek vermesi pes dedirtti.

KAPLAN AİLESİ MOLDOVYALI BAKICIYI DÖVMÜŞÜTÜ

Yıldız Kaplan daha önce Moldovalı 60 yaşındaki bakıcı Volcova Matrıona’nın saldırmış ve o görüntüler magazine bomba gibi düşmüştü. Moldovalı kadın darp raporu almış ve Yıldız Kaplan'ı kardeşi Meral Kaplan'ı ve annelerini mahkemeye vermişti.

Duruşmada Meral Kaplan'ın boşanma aşamasındaki eşi Erhan Kanioğlu, olayı "Olay günü evin üst katındaki çalışma ofisindeydim. Salondan seslerin gelmesi üzerine aşağıya indim. Meral annesi ve ablasıyla tartışıyordu. Ablasına tokat attı. Annesini de tekmeledi. Ben araya girdim. Annesi ve ablasını kovdu. Daha sonra bakıcıyla tartıştı. Ertesi gün Meral odama gelip bakıcıyı istemediğini söyledi.

Ben de bakıcıyı çağırdım. Meral o sırada bakıcıya, seni istemiyorum dedi ve küfürler etti. Kadına önce Meral saldırdı. Volcova’yı itti. Kadın yere düştü. Dizinden yaralandı. Ben engel olmaya çalıştığımda bana da onu desteklediğimi söyleyerek evden ayrıldı" diye anlattı.