Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, sosyal medya hesabından yaptığı skandal çağrı sonrasında adeta çark etti. Sokak hayvanlarından nefret ettiğini ve zehirli etle öldürülmesi gerektiğini söyleyen Yıldız Tilbe, sosyal medya kullanıcılarından gelen tepkiler üzerine çark etti.

Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest Afra Saraçoğlu’ndan Hayranlarına Jest

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin bugün sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım sosyal medya kullanıcıları ve hayvan severleri ayağa kaldırdı. sahipsiz size saldırgan sokak köpekleri için söylemediğini bırakmayan Yıldız Tilbe sosyal medyadan gelen tepkiler üzerine ise çark etti. Yıldız Tilbe bir gün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Sahipsiz köpekler hayvan barınaklarında toplanıp, aklı başında, hayvansever görevliler tarafından bakılmalıdır, #Katil5199" Paylaşımını yapmıştı. Bu paylaşımı binlerce beğeni alan Yıldız Tilbe Bu defa ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Saldıran köpek gruplarına bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin, insan parçalamak nedir ya" dedi.

Gelen tepkiler üzerine çark etti

Yıldız Tilbe'nin mu paylaşımı sonrasında çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi. Yıldız Tilbe’yi hayvan düşmanı olmakla suçlayan sosyal medya kullanıcıları adeta linç etti. Ünlü sanatçı gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından "Bütün insanların ve hayvanların yaşama hakkı vardır. Fakat saldırmaya öldürmeye hakkı yoktur, olmamalıdır, yasalar insanında hayvanında, birbirine zarar vermeden yaşamalarını kanunlaştırmalıdır." açıklamasını yaptı.

Hayvanları çok sevdiğini söyledi

Yıldız Tilbe sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın devamında Hayvanları çok sevdiğini belirtirken herhangi bir sokak hayvanı konusunda bunu söylemediğini sadece saldırgan Olanlarla ilgili böyle bir yorum yaptığını dile getirdi noktan ancak sosyal medya kullanıcıları Yıldız Tilbe'nin açıklamalarına Tepki göstermeye devam etti. Hiçbir durumun hayvan öldürmeyi haklı göstermeyeceğini söyleyen sosyal medya kullanıcıları Yıldız Tilbe'nin bu açıklamalarının çok talihsiz olduğunu ekledi.