Yılın Aşk Bombası patladı! Serkay Tütüncü Masumiyet Ela'sı İlayda Alişan öpmeye doyamadı

Magazinde yılın aşk bombası patladı. Daha önce aşk yaşadıkları iddia edilen çift magazincilere yakalandı. Serkay Tütüncü Masumiyet dizisinde rol arkadaşı İlayda Alişan öpmeye doyamadı. İşte o anlar

Magazin 03.06.2021 - 22:38 03.06.2021 - 22:47 Berkay Keskin

Magazinde yılın aşk bombası patladı. Daha önce aşk yaşadıkları iddia edilen çift magazincilere yakalandı. Serkay Tütüncü Masumiyet dizisinde rol arkadaşı İlayda Alişan öpmeye doyamadı. İşte o anlar magazin kameralarına böyle yansıdı!

Magazinde yılın aşkı patladı

Daha önce İlayda Alişan sosyal medya adresinden arkadaşız dediği Serkay Tütüncü ile yakalandı. Yer aldıkları Masumiyet dizisinde çok yakıştırılan ve defalarca aşkı yalanlayan Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan yakayı ele verdi. Serkay Tütüncü İlayda Alişan öpmeye doyamadı!

O anlar kameralara yansıdı!

Türkiyenin en iyi çalışan magazin ekibi olan Magazin Burada kameralarına yakalanan İlayda alişan ve Serkay Tütüncü çifti daha 3 gün önce aşk iddialarını yalanlamışlardı. 

Bodrum da aşk tatili!

Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan 1 hafta önce yalanladığı aşkı kameralara yansıdı. Survivor 2016'da çılgın finalde Avatar Atakan kıl payı kaybeden Serkay Tütüncü, büyük aşkı Cansu ile aşkı bitmişti. Serkay bir kaç güzelle daha aşk yaşasa da aradığı aşkı İlayda da buldu.

25 yaşında olan İlayda Alişan Serkay Tütüncü aşkı hakkında açıklama yapması bekleniyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@