Yılın aşk bombası patladı! Tuba Büyüküstün ve Murat Boz beraber yakalandı!

Yılın magazin bombası patladı! Tuba Büyüküstün ve Murat Boz jet hızıyla aşk yaşıyor. Yeni film çekimlerinde birbirini gören Tuba Büyüküstün ve Murat Boz beraber yakalandı. İki isimde çok mutluydu.

Dizi Haberleri 26.06.2021 - 22:31 26.06.2021 - 22:31 Berkay Keskin

Yılın magazin bombası patladı! Yeni film çekimleri için biraraya gelen Murat Boz ve Tuba Büyüküstün sürpriz aşka yelken açtı! Ekranların en sevilen ismi Tuba Büyüküstün, genç kızların sevgilisi Murat Boz'la aşk yaşıyor!

Tuba büyüküstün ve Murat Boz aşkı başladı!

OGM Pictures imzalı Seda Bakan, Murat Boz, Büşra Peki ve Algı Eke gibi yıldızların yer aldığı Tuba Büyüküstün başrollerinde oynadığı Another Self imzalı film başlamadan sürpriz aşk başladı. Sette kısa süre zaman geçiren Murat Boz, kalbini Tuba Büyüküstün kaptırdı!

Murat Boz ve Tuba Büyüküstün yemekte başbaşa!

Murat Boz ve Tuba Büyüküstün balıkçı da yakalandı. İstanbul Beykoz'da lüks balıkçıda başbaşa yemek yiyen ikili yeni bir aşka yelken açtı. Tuba Büyüküstün ve Murat Boz başbaşa yemeğinde birbirine aşık bakışları gözlerden kaçmadı.

Film aşkı mı gerçek mi!

Hayranları Aslı Enver sonrası bir türlü yanına kimseyi yakıştırmadığı Murat Boz'a Tuba Büyüküstün yakıştırdı. Sosyal medyada lütfen film aşkı olmasın çok yakıştılar yorumları yapıldı.

Umut Evirgen ile olan uzun süreli ilişkisini bitiren Tuba Büyüküstün, ekin Mert Daymaz'la aşk yaşadığı iddia edilmişti ancak Tuba hiç bir zaman aşık olduğunu dile getirmemişti.

Ekranlara Sefirin Kızı dizisiyle geri dönen Tuba Büyüküstün Mavi karakteriyle büyülemişti ancak reytingler yine yetmemişti. 

Murat Boz ve Tuba Büyüküstün aşkı her kesim tarafından yakıştılar yorumlarını yaptırdı. Tuba ve Murat Boz aşkını ne zaman duyuracak merak ediliyor!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@