Yılın Aşk Bombası Patladı! Uraz Kaygılaroğlu ve Gülcan Arslan Öpüşmeye Doyamadı!

Sefirin Kızı'nın Gediz'i Uraz Kaygılaroğlu çapkın çıktı! Uraz Kaygılaroğlu ile Gülcan Arslan aşkı ortaya çıktı. İkili öpüşmeye doyamadı. İşte o görüntüler

Magazin 22.06.2021 - 22:42 22.06.2021 - 22:55 Ece Sahan

Son dönemin hızlı çapkını Uraz Kaygılaroğlu yine yılın aşkı ile adından söz ettirdi. Yakışıklı oyuncu Berrak Tüzünataç sonrası bir başka mavi gözlü güzele gönlünü kaptırdı.

Uraz Kaygılaroğlu bu sene Berrak Tüzünataç ile yaşadığ aşk ile magazin gündemine oturmuştu. Yakışıklı oyuncu kendisi gibi oyuncu Gülcan Arslan ile görüntülendi.

Melis İşten ile evliliğini bitiren Uraz Kaygılaroğlu güzellerle doymuyor. Bu sene Berrak Tüzünataç ile yaşadığı aşk ile magazine bomba gibi düşen yakışıklı oyuncu şimdi de Gülcan Arslan ile görüntülendi!

MAVİ GÖZDEN VAZGEÇEMİYOR!

Uraz Kaygılaroğlu'nun mavi gözlü aşkı bitmiyor. Eski eşi mavi gözlü Melis İşten'den sonra bir başka mavi gözlü Berrak Tüzünataç ile anılan Uraz Kaygılaroğlu yeni mavi gözlüsünü buldu. 

 Uraz Kaygılaroğlu oyuncu HGülcan Arslan ile deniz keyfi yapıp öpüşürken görüntülendi.

Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde canlandırdığı rol ile akıllarda kalan Gülcan Arslan ve uraz Kyagılaroğlu çifti daha çok adından söz ettireceğe benziyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@