Yılın en büyük kredi fırsatı! ING Bank 0.59 faiz oranı ile 100.000 TL kredi vermeye başladı, taleplere yetişemiyor

Yılın en büyük Kredi fırsatı! ING Bank 0.59 faiz oranı ile 100.000 TL kredi vermeye başladı, Taleplere yetişemiyor! 2021 yılının en düşük faizli kredi fırsatını kaçırmayın.

Ekonomi 03.08.2021 - 21:46 03.08.2021 - 21:46 Volkan Arık

Yılın en büyük Kredi fırsatı! ING Bank 0.59 faiz oranı ile 100.000 TL kredi vermeye başladı, Taleplere yetişemiyor. Son yıllarda kampanyaları ile adından çok söz ettiren ING Bank, yılın en düşük faizli kredi kampanyasına imza atıyor. Özellikle yeni müşterilerine sağladığı özel avantajlar nedeniyle adından çok söz ettiren ING, 0.59’dan başlayan faiz oranları ile adeta vatandaşlara rahat bir nefes aldıracak. ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyasının duyurusunu bu sabah saatlerinde yaptı. Üstelik düşük faiz oranlarının yanında uzun vade seçenekleri ile verilen kredi kampanyası koronavirüs salgını sürecinde zor günler geçiren vatandaşlar için ilaç gibi gelecek. Peki ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? ING Bank kredi başvuru şartları ve detaylar haberimizde…

ING Bank özellikle son yıllarda yaptığı düşük faizli kredi kampanyaları ile çok sayıda müşteri kazanmayı başardı. Yeni müşterilerine sunduğu özel avantajlı kredi paketleri ve uzun vade seçenekleriyle tüketicilerin gönlüne taht kuran banka, Şimdi de yılın en büyük Kredi kampanyasına imza atmaya hazırlanıyor. Ağustos ayının ilk günlerinde yaptığı açıklamada 36 aya vade Varan vade seçenekleri ile düşük faizli kredi vereceğini duyuran banka Hem yeni müşterilerine hem de halihazırda müşterilerine Bu imkanı sağlayacak. Peki ING Bank ağustos ayı kredi faizleri ne kadar? ING Bank kredi başvurusu nasıl yapılır?

yilin-en-buyuk-kredi-firsati-ing-bank-059-faiz-orani-ile-100000-tl-kredi-vermeye-basladi-taleple-1

DÜŞÜK FAİZLİ UZUN VADELİ KREDİ KAMPANYASI

ING Bank bu sabah erken saatlerde yaptığı duyuruda özellikle turuncu ekstra hesap sahibi olan vatandaşlar için dev bir kampanyaya imza attığını duyurdu. Her ay kartlarından 1000 TL harcama sözü veren turuncu ekstra hesap sahipleri ihtiyaç kredilerinde avantajlı duruma geçiyor. Sadece yüzde 1,54 faiz oranı ile kredi çekebilecek olan vatandaşlar, 5000 TL'ye kadar kredi kullanabilirken 20.000 TL ve üzeri kredilerde ise faiz oranı yüzdesi 0.69’a kadar düşüyor.

Birçok farklı Kredi paketini duyuran banka, daha yüksek tutarlı krediler için ise şubeye gelerek yapılan başvurularda sadece gelir belgesi istiyor ve anında kredi onayı veriyor. Şu anda ING Bank tarafından yapılan kampanyalar dahilinde 0,69 ve 1,59 faiz oranları ile yılın en düşük faizli kredi fırsatına ulaşmak mümkün. Üstelik ING Bank bunu sadece yeni müşterilerine değil aynı zamanda halihazırda banka müşterilerine de vermeye devam ediyor.

yilin-en-buyuk-kredi-firsati-ing-bank-059-faiz-orani-ile-100000-tl-kredi-vermeye-basladi-taleple-2

ING BANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kolay kredi imkanı ile bu yıl birçok vatandaşa düşük faizli kredi seçenekleri sunan ING Bank, Şubeler V online olmak üzere birçok farklı başvuru seçeneği sunuyor. Türkiye genelinde bulunan ING Bank ATM'leri, Türkiye genelinde bulunan banka şubeleri, aynı zamanda ama mobil ve online bankacılık üzerinden hemen kredi başvurusu yapmak mümkün. Müşterilerine en kolay ve hızlı Kredi imkanını sağlamak isteyen ING Bank, aynı gün içerisinde kredi onayı veriyor. Yani başvuru işlemleri tamamlandıktan çok kısa bir süre sonra cep telefonunuza kredinizin onaylandığına dair bilgilendirme mesajı geliyor. İsterseniz müşteri temsilcisi ile temasa geçerek kredinizin banka hesabınıza yönlendirilmesini sağlayabilirken isterseniz de size en yakın şubeye giderek krediyi nakit olarak çekmek mümkün oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@