Yılın en büyük sıfır faiz kredi fırsatı! Ziraat bankası devlet destekli 150.000 TL veriyor, ödeme 2022’de başlıyor!

Yılın en büyük sıfır faiz kredi fırsatı! Ziraat bankası devlet destekli 150.000 TL veriyor, ödeme 2022’de başlıyor! Devlet destekli kredinin detayları haberimizde…

Ekonomi 26.07.2021 - 15:02 26.07.2021 - 15:03 Volkan Arık

Yılın en büyük sıfır faiz kredi fırsatı! Ziraat bankası devlet destekli 150.000 TL veriyor, ödeme 2022’de başlıyor. Koronavirüs salgını ile mücadele sırasında devlet tarafından vatandaşlara ödenen desteklerin yanında bankalarda çeşitli kredilerle destek olmaya devam ediyor. Son olarak Ziraat Bankası tarafından yeni bir kredi kampanyası daha duyuruldu. Ziraat Bankası 1 yıl ödeme ertelenmesi ile birlikte sıfır faiz oranından kredi verecek. Ziraat Bankası faizsiz kredi ödemesi 150 bin TL'ye kadar çıkıyor. Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların başvuru yapmaları gerekiyor.

Ziraat Bankası devlet destekli Kredi kampanyalarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Kamu Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre 1 yıl ödeme ertelemeli tarım ve ormancılık Bakanlığı tarafından da desteklenen 150.000 TL kredi imkanı sağlanacak. 84 ay vadeli olarak verilecek olan kredi bankaya Gelecek yıl ödenmeye başlanacak nokta aynı zamanda vatandaşlar bu krediyi çekerken faiz ödemek zorunda da kalmayacak. Doğrudan başvuru yaptığınız tutar hesabınıza yatırılacak. Ziraat Bankası sıfır faiz kredi fırsatı ve faizsiz kredi imkanları haberimizde...

yilin-en-buyuk-sifir-faiz-kredi-firsati-ziraat-bankasi-devlet-destekli-150000-tl-veriyor-odeme-1

KÖYÜNE DÖNENE 150 BİN TL VERİLECEK

Tarım ve ormancılık Bakanlığı ve Ziraat Bankası iş birliği ile başlatılan yeni projede köyüne dönen ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapan vatandaşlara 150 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlanacak. 18 yaşını dolduran bütün vatandaşlar bu Kredi imkanından faydalanabilecek. Kamu Bankası ve tarım ve ormancılık Bakanlığı Bu proje ile birlikte vatandaşların küçükbaş hayvan yetiştiriciliği yapmasını teşvik etmek istiyor.

yilin-en-buyuk-sifir-faiz-kredi-firsati-ziraat-bankasi-devlet-destekli-150000-tl-veriyor-odeme-2

7 YILA KADAR VADE SEÇENEKLERİ

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada projeden yararlanacak olan üreticilere uygun koşullarda Kredi kullandırılacağı ifade edildi. Aynı zamanda projeye katılan vatandaşları 7 yıla kadar vadeli yatırım kredisi alabilecekleri gibi yem giderleri ve diğer giderlerinin karşılanması açısından da 18 aya kadar vadeli işletme kredisi alabilecek. 150.000 TL'ye kadar kullandırılacak olan kredi için teminat ise kefalet ve hayvanların rehni olacak. Ziraat Bankası bu kredi için Özkaynak aramazken aynı zamanda Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından uygulanan faiz desteği ile birlikte 100.000 TL'ye kadar olan kredilerin faiz oranı sıfıra kadar inecek.

yilin-en-buyuk-sifir-faiz-kredi-firsati-ziraat-bankasi-devlet-destekli-150000-tl-veriyor-odeme-3

KREDİ BAŞVURUSU NEREYE YAPILACAK?

Ziraat Bankası ve tarım ve orman Bakanlığı iş birliği ile başlatılan yeni projede kredi başvuruları tarım ve orman Bakanlığı il ve ilçe müdürlüklerine yapılacak. Vatandaşların bu krediden faydalanması için 18 yaşını doldurmuş olmalarının yanında aynı zamanda hayvancılıkla uğraşmaları gerekiyor. Bu uygulamaları kabul eden vatandaşlar hemen devlet destekli kredi alabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@